• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Piotrków 2015 - Trybunały Modelarstwa Kolejowego

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

Kylogram

Znany użytkownik
Reakcje
1.501 33 3
#81
Z Piaseczna to lepiej na Tarczyn,potem Mszczonów i na gierkówkę.;);)
Ano, jest kilka sposobów ominięcia korków na 721.... Podałem trasę najprostszą, powiedzmy że spod Laminy; z resztą w sobotę rano nie będzie problemów z przejazdem w tę stronę (obecnie skośno-ukośne centrum handlowe nie ma już takiej reputacji co na początku przy trzech halach)... Ale w razie potrzeby wystarczy spojrzeć na guglmapę i już się znajdzie objazd :)
Do zo jutro, może na siebie "wpadniemy".
 
Reakcje
0 0 0
#82
Na zachętę trochę zdjęć z przygotowań. Różne skale - od Z kolegów z Niemiec (podziwiana już parowozownia i inne moduły - cały maleńki świat kolejowy "w pigułce") poprzez H0 (diorama z Anglii) do skali I (m. inn. modele kolegi Adama). Nie mam tego jeszcze na zdjęciach - w trakcie przygotowań była także ekipa N-ki a z największych modeli - kolej ogrodowa (rozstaw szyn 5" - ok. 13 cm).
IMG_8888.JPG IMG_8891.JPG IMG_8904.JPG IMG_8907.JPG IMG_8917.JPG IMG_8927.JPG IMG_8928.JPG IMG_8931.JPG IMG_8934.JPG IMG_8943.JPG IMG_8959.JPG IMG_8967.JPG
 

Pd5

Znany użytkownik
Reakcje
1.913 24 8
#90
Wlasnie wrocilem z Trybunalow i musze przyznac, ze impreza sie rozwija i w tym roku jest zdecydowanie lepsza. Duzo ladnych i ciekawych modeli i widac, ze frekwencja tez dopisala. Pozniej zamieszcze troche zdjec, ale niezdecydowanych zachecam do odwiedzenia tej imprezy. Organizatorom zycze kolejnych edycji i rozwijania tego interesujacego spotkania modelarzy kolejowych (i nie tylko)
 

Kylogram

Znany użytkownik
Reakcje
1.501 33 3
#91
Jak dla mnie - impreza super pomimo drobnych niedociągnięć. Wspaniałe było to, że obecne były wszystkie skale: 1, 0, H0, TT, N i Z (w Zetce były nawet dwie makiety!).
No i można było spotkać się z Kolegami i miło porozmawiać :)
Na zdjęciu poniżej fragment dużej i ładnej makiety w N.

makN.jpg
 
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

Podobne wątki