• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Piotrków 2015 - Trybunały Modelarstwa Kolejowego

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

misterZ

Aktywny użytkownik
Reakcje
480 4 1
#1
Witam serdecznie szanownych braci większych

Podaję oficjalnie do wiadomości informację:

Druga Edycja Międzynarodowej Wystawy Produktów Modelarstwa Kolejowego
oraz Makiet
nosząca nazwę " Trybunały Modelarstwa Kolejowego " odbędzie się
w dniach 19-21 czerwca 2015r. w Piotrkowie Trybunalskim.

Strona informacyjna http://www.trybunaly.pl na dniach powinny pojawić się na stronie
do pobrania,formularze zgłoszeniowe dla producentów i wystawców makiet, modułów.

Pozdrawiam - Maciej Zaremba
 
OP
OP
misterZ

misterZ

Aktywny użytkownik
Reakcje
480 4 1
#4
Super !
Przyjadę tylko pod warunkiem że dostanę lepsze miejsce niż ostatnio. ;)
Organizatorzy wyciągnęli wnioski z zeszłorocznej edycji, z tego co wiem Sylwek przepraszał was za tak niefortunne rozstawienie. :)
W tym roku trzeba zmodyfikować ustawienia, zwłaszcza, że ma być ciaśniej. ;)
Będą niespodzianki, jedną z nich, przyjazd Brytyjskie firmy ( czekamy na potwierdzenie)

Zanim oficjalnie pojawi się formularz na stronie www.trybunaly.pl wrzucę tutaj do pobrania dla chętnych.
Ważne, aby jak najszybciej wypełnić i przesłać, dołączając rys. rozstawienia modułów, oczywiście
na biuro@trybunaly.pl
 

Załączniki

Ostatnio edytowane:

Elvis

Znany użytkownik
Reakcje
1.685 62 3
#15
Paweł, jak każda impreza, tak i ta jest tworzona przez grupę ludzi. Jeśli tworzący imprezę są ciekawymi ludzmi, a do takich i Ty się zaliczasz, również i impreza jest ciekawa. Powiedz co stoi na przeszkodzie by wybrać się z makietą do Piotrkowa. Z Łodzi to rzut beretem, a późnym popołudniem możemy dokończyć rozmowę z przed paru lat w Poznaniu, no może trunki będą inne.
 

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.028 494 29
#16
Makiety raczej nie będzie, nie ja o tym decyduje, ja też mam dowódcę.
Osobiście mam zamiar być, no chyba że zejdę przedwcześnie, ale na to wpływu nie mam.(n)
 
OP
OP
misterZ

misterZ

Aktywny użytkownik
Reakcje
480 4 1
#18
Panowie, potrzebuję konkretne info ile osób przyjeżdża. W grę wchodzi darmowe śniadanie, kolacja oraz nocleg. Oferta darmochy nie dotyczy firm. :(
Obiad dwudaniowy jak w zeszłym roku, katering lub w barze na miejscu płatny w granicach 9 – 10zł.
Im szybciej tym lepiej, wszystkie dane muszę przekazać Sylwkowi, który się dwoi i troji, aby załatwić darmochę dla klubów i pojedynczych modelarzy z modułami czy makietami. :)
Czas się kurczy i liczba miejsc objętych darmochą też. Ponadto po informacji o przyjeździe kolegów z Niemiec ( Zetka) oraz Austrii ( N ) miejsca na hali zaczyna ubywać co pociągnie
za sobą potrzebę odmowy udziału spóźnialskim. A szkoda by było. ;)
 
OP
OP
misterZ

misterZ

Aktywny użytkownik
Reakcje
480 4 1
#20
W dniu dzisiejszym, została zamknięta lista zgłoszeń. Jest ful :D
Wszystkich spóźnialskich przepraszamy i zapraszamy na przyszły rok 2016. :)
 
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

Podobne wątki