• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Piotrków 2015 - Trybunały Modelarstwa Kolejowego

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

sosnama

Znany użytkownik
Reakcje
2 0 0
Małe sprostowanie co do ilości modeli od TMF - będzie ich 23 ( nie 21 ) - w/g katalogu.
Jest tam również pewna nieścisłość - 551513 i 551514 - to te same modele z takimi samymi NI - co na to @TMF ???
 
O

OMKIA

Gość
W imieniu ESMMK oraz własnym, serdecznie dziękujemy wszystkim wystawcom, makiet oraz producentom za wzięcie udziału w II edycji Trybunałów Modelarstwa Kolejowego. Było nam bardzo miło Was gościć i osobiście poznać. Serdecznie zapraszamy na przyszły rok.
 

Elvis

Znany użytkownik
Reakcje
1.685 62 3
Z mojej strony również płyną podziękowania dla Wszystkich Tych, którzy odwiedzili Trybunały i moje skromne stoisko. Bez was nawet najlepiej zorganizowana impreza nie miałaby racji bytu. A że była zorganizowana wyśmienicie, również dla Organizatorów wielkie podziękowania i do zobaczenia na następnych targach.
 

maciekk

Znany użytkownik
H0e
Reakcje
1.347 10 0
Dziękuje wszystkim uczestnikom za super imprezę, za godziny wspólnych rozmów. Impreza rośnie w siłę jest coraz bardziej urozmaicona w skale. Coraz więcej stosik halowych proponujących naprawdę ciekawe produkty na wysokim poziomie. Brawa dla organizatorów !;) Od zeszłego roku ta impreza wpisała się na stałe w mój kalendarz.

Kilak moich zdjęć poniżej a reszta w linku:
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1159615817397770.1073741880.559108027448555&type=3
DSC_3820.JPG
 

Załączniki

arekBR

Użytkownik
Reakcje
59 11 0
Jako widz, który przyjechał z rodziną , chciałem podziękować organizatorom za tak wspaniałą ucztę dla oka. Super impreza oby tak dalej. Mam nadzieję, że nic nie zakłóci organizacji w kolejnych latach i będę mógł wystawić się ze swoimi modułami. Pozdrawiam z Poznania :)
 
Ostatnio edytowane:

Misiek

Znany użytkownik
NAMR
Reakcje
5.063 140 0
Skoro zostaliśmy wywołani do tablicy to chcielibyśmy naszą mała ekipą podziękować za możliwość uczestnictwa w imprezie.
Po zeszłorocznej imprezie mniej więcej wiedzieliśmy czego się spodziewać, ale... było jeszcze lepiej!
Za rok też byśmy chcieli przyjechać ;-)

Widzę, że Ameryka zmieściła się i w okienkach czasowych ;) i w skrajni :) duży plus dla tych co nie dyskryminują tabory zza oceanu :)
W okienkach czasowych to się miała "nie zmieścić" zwolakowa wąskotorówka ;-)
Nie dyskryminujemy taboru amerykańskiego, wręcz przeciwnie!
 
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

Podobne wątki