• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Piotrek skleja

OP
OP
marpama28

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
Witam,

Sam jestem w wielkim szoku jak nisko spadł mój temat. Nie oznacza to jednak że nic się nie działo. Chciałbym się pochwalić kilkoma modelami które zrobiłem dla znajomego. Są to strażackie Stary 21 i 25. Powiem szczerze, że było to dla mnie wyzwanie, bo po pierwsze jest to kompletnie nie mój temat, a po drugie nie ta epoka. Jednak wydaję mi się, że jakoś sobie poradziłem z tym tematem. Dalszą ocenę pozostawiam oglądającym ;)

IMG_8393.JPG

IMG_8359.JPG

IMG_8372.JPG

Star 21 i 25.jpg

Star 21 i 251.jpg

Star 21 i 252.jpg


Pozdrawiam Piotrek ;)
 

adamwyt

Znany użytkownik
Reakcje
3.731 15 0
Witam,

Sam jestem w wielkim szoku jak nisko spadł mój temat. Nie oznacza to jednak że nic się nie działo. Chciałbym się pochwalić kilkoma modelami które zrobiłem dla znajomego. Są to strażackie Stary 21 i 25. Powiem szczerze, że było to dla mnie wyzwanie, bo po pierwsze jest to kompletnie nie mój temat, a po drugie nie ta epoka. Jednak wydaję mi się, że jakoś sobie poradziłem z tym tematem. Dalszą ocenę pozostawiam oglądającym ;)

Zobacz załącznik 564061
Zobacz załącznik 564059
Zobacz załącznik 564060
Zobacz załącznik 564062
Zobacz załącznik 564063
Zobacz załącznik 564064

Pozdrawiam Piotrek ;)
Przepiękne auta. Czy to jest jednorazowa produkcja, czy będziesz je robił na sprzedaż?
 
OP
OP
marpama28

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
Jeśli chodzi Ci o to czy były kopiowane to nie wykonywałem żadnych odlewów tych modeli. Dostałem kity z których poskładałem to co na zdjęciach, oczywiście z niezbędnymi poprawkami.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 620
W robocie 1260
W robocie 18
W robocie 832
W robocie 309

Podobne wątki