• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Piotrek skleja

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.671 67 1
Zamysł tego projektu był taki że z naczepy ma wystawać ładunek. Jaki, jeszcze nie wiem, ale możliwości jest kilka. Tak więc drzwi od naczepy będą otwarte, a boki dorabiałem od podstaw ponieważ ściany i podłoga w oryginalnej naczepie są grube i gdybym odciął tylko drzwi wyglądałoby to mniej realnie. Tak więc ten model raczej będzie przedstawiał zestaw który można spotkać na parkingu, ale w związku z tym że opracowałem metodę robienia takich zestawów, nie ukrywam, że jakaś scenka ładowania zestawu od boku powstanie ;)
Regesta często stal wozi co wystaje na tyle . Drzwi otwarte związane pasem i pajechali .
 
OP
OP
marpama28

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
Własnie myślę o prętach albo profilach stalowych. Chociaż ostatnio widziałem zdjęcie jak wieźli wystające skrzynie owinięte białą folią.
 

RaFuS

Znany użytkownik
Reakcje
140 3 0
Te skrzynie to pewnie drewniana boazeria była albo deska podłogowa, znajomy ma tartak i czasem właśnie takie "paczki" w białej i czarnej foli ściąga.
Zawsze z Twojej naczepy może wystawać kawałek rozbitego ciągnika siodłowego którego firma ściąga na swój koszt własnym autem. ;)
 
OP
OP
marpama28

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
Coś dawno się tu nic nie działo ale na warsztat tym razem wjechał szwedzki duet. Wydaje mi się że konfiguracje dość nietypowe, ale to zostawię Wam do oceny ;)

IMG_6711.JPG
 

RaFuS

Znany użytkownik
Reakcje
140 3 0
Z ta pomarańczową chyba wiem co kombinujesz - widziałem kiedyś fotki 1:1 w necie:p
A co do białej, to niedaleko Wolsztyna koło Rakoniewic ktoś ma właśnie highline'a z przerobiona i podniesiona owiewka z topline'a...;)
 
OP
OP
marpama28

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
Dzięki za wszystkie komentarze.

A dzisiaj znów coś nowego i to nie tylko jeśli chodzi o model, ale i zaawansowanie prac. Pierwszy raz zrobiłem kabinę praktycznie od podstaw, a jak wyszło to już Wy oceńcie ;)

Renault Midlum.jpg


Pozdrawiam, Piotrek ;)
 

BoBi

Znany użytkownik
Reakcje
6 0 0
pro, bardzo pro, a mój hips nadal leży. Cały czas mi się wydaje, że kupiłem jakiś zły, bo na pewno nie jest tak plastyczny jak Twój czy Mikiego (MM)...
 
OP
OP
marpama28

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
Dziękuje za wszystkie poprzednie komentarze i należy wreszcie odkopać troch temat.

Dzisiaj wreszcie zebrałem się do roboty i stwierdziłem że trzeba coś podłubać i spontanicznie wyszła mi naczepa kłonicowa. To co białe dorabiane, to co czarne gotowe :D

IMG_2986.JPG

IMG_2976.JPG

IMG_2974.JPG


Pozdrawiam, Piotrek ;)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 620
W robocie 1260
W robocie 18
W robocie 832
W robocie 309

Podobne wątki