• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Piotrek skleja

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.671 67 1
Fajnie Ci to wyszło , mi się podoba . Atrapę z nazwą DAF też odlewałeś czy tylko przełożyłeś ? Wygląda świetnie . Oczka temu misiu są jeszcze do poprawki , ale i tak kawał fajnej roboty odwaliłeś (y)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.547 386 20
Całkiem fajny ten Daf. To wielka sztuka przerobić model na podstawie metalowego odlewu. Podziwiam i gratuluję. (y)
 

viator

Aktywny użytkownik
Reakcje
1 0 0
Niesamowicie Ci wyszło!
Delikatnie popraw lakier na obwodzie reflektorów i będzie już zupełnie super.
Podziwiam, nigdy nie miałem cierpliwości do żywicy.
 
OP
OP
marpama28

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
Co do obramówek reflektorów to już je poprawiłem. Po prostu tu na zdjęciu przy montażu lamp się pościerały. Co do pytania Bartka to wziąłem grill z WSI ponieważ ma ładnie pomalowane wszystkie detale. Odlewy tez miałem ale niestety kalki z napisem Daf nie wyszły tak jak chciałem dlatego wziąłem ten. A co do żywicy, nie jest taka zła. Trzeba tylko pamiętać, że jest bardziej łamliwa niż plastik, w tym wypadku miałem zderzak w 2 kawałkach ale udało się go uratować ;)
 

Ogur

Aktywny użytkownik
Reakcje
31 2 0
Szykuje się naprawdę MEGA zestaw, jestem pod ogromnym wrażeniem. I to jeszcze Daf E6, a jak by były otwierane drzwi i zsuwane firanki, MIODZIO :)
[DOUBLEPOST=1433484658][/DOUBLEPOST]To będzie pierwszy taki model na świecie :D
 
OP
OP
marpama28

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
Zamysł tego projektu był taki że z naczepy ma wystawać ładunek. Jaki, jeszcze nie wiem, ale możliwości jest kilka. Tak więc drzwi od naczepy będą otwarte, a boki dorabiałem od podstaw ponieważ ściany i podłoga w oryginalnej naczepie są grube i gdybym odciął tylko drzwi wyglądałoby to mniej realnie. Tak więc ten model raczej będzie przedstawiał zestaw który można spotkać na parkingu, ale w związku z tym że opracowałem metodę robienia takich zestawów, nie ukrywam, że jakaś scenka ładowania zestawu od boku powstanie ;)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 620
W robocie 1260
W robocie 18
W robocie 832
W robocie 309

Podobne wątki