• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Piotrek skleja

OP
OP
marpama28

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
#83
Zawsze staram się wzorować na zdjęciach oryginału, albo na rysunkach technicznych. Akurat w przypadku tej naczepy znalazłem na jakimś portalu aukcyjnym własnie oryginał obfocony z każdej strony co ułatwiło prace :)
 
OP
OP
marpama28

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
#85
Co do drucika to jest to zwykły miedziany drut. Chyba wcześniej wspominałem że znalazłem go w garażu dlatego go zastosowałem. Kupić pewnie można go w jakimś sklepie z elektrycznymi rzeczami. A co do klejenia. W przypadku cysterny pod poręcze które wchodziły w puszkę wierciłem dziurę i delikatnie kropiłem tam kropelką. Kropelka tez skleiłem do drutów pokład jak i resztę detali. Łatwo się tym klejem niestety nie klei, bynajmniej mnie, bo zawsze na tym moje palce cierpią, ale innej metody na sklejenie metalu i plastiku nie miałem.
 
OP
OP
marpama28

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
#87
Znów sie tu cicho zrobiło więc takie 2 fotki na zachętę :p Niestety nie wiem kiedy oficjalne dokończenie i prezentacje, bo.... się szkoła zaczęła :p

IMG_4001.JPG


Oraz ta długo "męczona" osobówka

IMG_3962.JPG

IMG_3958.JPG


Wybaczcie za słabe foty, ale ostatnio mój aparat sporo przeżył, a i pogoda go nie wspomaga. Na oficjalne prezentacje postaram się lepiej :)
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.030 108 2
#89
Ciekawe zestawy szykujesz , Lora mi się najbardziej podoba ale od razu zmień jej koła lub przynajmniej waschem je potraktuj , jeśli chodzi o Bmw to jestem nią dość mocno rozczarowany po Tobie spodziewałem się czegoś innego.;):)
 
OP
OP
marpama28

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
#90
Ale chodzi o jakość czy ogólnie o to że zrobiłem driftowóz? Co do jakości można się czepiać, ale jest to pierwsza osobówka i słabe foty. Nie to że się usprawiedliwiam, bo sam miejscami jestem niezadowolony.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.030 108 2
#91
Ale chodzi o jakość czy ogólnie o to że zrobiłem driftowóz? Co do jakości można się czepiać, ale jest to pierwsza osobówka i słabe foty. Nie to że się usprawiedliwiam, bo sam miejscami jestem niezadowolony.
Bardziej o jakość niestety , ciężarówki robisz super a tu jest tak sobie inny poziom , może też kolorystyka ma na to wpływ, nie lubię krytykować bo wiem ile pracy trzeba włożyć żeby z niczego zrobić coś.
 
OP
OP
marpama28

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
#92
Krytyka jest zawsze potrzebna więc zawsze jest wskazana. Nie chce się tu na siłę usprawiedliwiać i wmawiać komuś że to jednak jest dobrze. Każdy ma inny gust. Na swoja obronę mam tylko to że to moje 2 przerobiona osobówka w życiu, pojazd ma odpowiednik w 1:1 w takich kolorach i jestem niezadowolony z koloru kalki z napisem na boku, ale to nie było uzależnione ode mnie. Tyle w temacie usprawiedliwień. To teraz pozostaje mieć nadzieje że kolejne BMW zrobi lepsze wrażanie, a za różową ciężarówke mnie w Poznaniu np. nie zaprosisz na stronę i nie wytłumaczysz po męski że róż to nie kolor :D
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.030 108 2
#93
Wiesz jakie mam podejście do różowych ciężarówek jednak nikomu z tego powodu krzywdy nie zrobiłem i nie zrobię.
Krytyka fakt jak jest konstruktywna to się przydaje ;)
Także jak masz w planach różową ciężarówkę to lepiej jej nie rób.:ROFL::ROFL::ROFL::ROFL:
 

Abarth

Znany użytkownik
Reakcje
234 5 0
#94
Co do różowych ciężarówek miałem kiedys plan taka zrobić ale w tematach które Broda oboje lubimy :D Mysle ze powstanie :D
U Ciebie Piotrek podobaja mi sie bardzo tiry, najbardziej pawtrans mnei ciekawi(y)
E30 mi się podoba ale kurz robi swoje, ujmuje efektu na fotkach, poprawilbym jeszcze przednie lampy i o skaranie, paski na zderzakach! Tu się mogles przylozyc bardziej :D Ciekawi mnie, skad masz ludzika rajdowego, robiles sam kask?
 
OP
OP
marpama28

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
#96
Ferie już od poniedziałku więc pora brać się do roboty. Kolejne podejście do Dafa 106 SC. Tym razem poszedłem na "łatwiznę" ale co z tego wyjdzie zobaczymy.

IMG_4302.JPG
 
OP
OP
marpama28

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
#98
Łatwizna pod względem takim że dany element w tym przypadku atrapa i zderzak mam już gotowe do obróbki, bo pierwszy plan zakładał zrobienie tego od zera ;)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 620
W robocie 1260
W robocie 18
W robocie 832
W robocie 309

Podobne wątki