• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

piotr66 - Tarpan, Żuk, Jelcz i inne 1/87

Reakcje
3 0 0
Łapy się same składają,aby przy....i temu co klonuje i temu zadowolonemu że kupił klonszajs i jeszcze się tym bezszczelnie wychwala .A po co chcecie aby jeszcze pokazywał podróby na forum ?/trochę z ostro pojechałem,ale nie znoszę jak ktoś kopjuje czyjąś pracę i sprzedaje/
 

RaFuS

Znany użytkownik
Reakcje
140 3 0
Skoro klony można kupić to czemu by ich nie zobaczyć jak faktycznie wyglądają? Zwłaszcza, że 'kolega' się już pochwalił że je nabył. Można by zrobić porównanie i na tej podstawie zdobyć dowody podpisywania się pod czyjąś pracą.
 

Marcin Sz

Aktywny użytkownik
Reakcje
129 34 3
Ale kretyn się zdemaskował , na alledrogo modelfan87 , a tutaj Fan187 , a później sprzedaż z konta mamuśki...
Gnij fszo !!!
taa , sprawdziłem violette - kupowała sweterki nawet z mojego miasta i leginsy itp itd , jak grunt pod tyłkiem się zapalił to skożystał z jej konta.
 
Ostatnio edytowane:

adamwyt

Znany użytkownik
Reakcje
3.731 15 0
Ale kretyn się zdemaskował , na alledrogo modelfan87 , a tutaj Fan187 , a później sprzedaż z konta mamuśki...
Gnij fszo !!!
taa , sprawdziłem violette - kupowała sweterki nawet z mojego miasta i leginsy itp itd , jak grunt pod tyłkiem się zapalił to skożystał z jej konta.
Czyli dobrze wydedukowałem, że to może być ten sam koleś. Tak jeszcze z ciekawości zapytam czy admin nie może po adresie IP znaleźć jego prawdziwego nick-a z forum?
 

Fan187

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
I śmiecicie w wątku Piotra o modelach . żal mi Was biedne gamonie, i chyba Was rozczaruje, z modelfan nie mam nic wspólnego, kupuje tam tylko modele. Facet wydał teraz przyczepke do żuków, całkiem przyzwoita . Moje modele oczywiście pokarzę jak złoże .
Jak teraz moja pisownia :) ?
Czy tą przyczepkę też nazwiecie klonem ?
 

MAnTonI

Aktywny użytkownik
Reakcje
182 1 0
I śmiecicie w wątku Piotra o modelach . żal mi Was biedne gamonie, i chyba Was rozczaruje, z modelfan nie mam nic wspólnego, kupuje tam tylko modele. Facet wydał teraz przyczepke do żuków, całkiem przyzwoita . Moje modele oczywiście pokarzę jak złoże .
Jak teraz moja pisownia :) ?
Czy tą przyczepkę też nazwiecie klonem ?
Nadal piszesz z błędami ortograficznymi i jesteś pewnie cwaniaczkiem który ma świetne pomysly ale sprzedać chcesz się za wszelka cenę. Byle tylko o mnie mówiono. Szkoda.
 

Terebesz

Znany użytkownik
Reakcje
202 4 0
I Moje modele oczywiście pokarzę jak złoże .
Nieznającym staropolszczyzny tłumaczę: pokarać=ukarać. Miło że w Koledze obudziło się sumienie i zamierza (jak mniemam) zniszczyć posiadane pirackie modele, choć według mnie na karę zasługuje przede wszystkim pirat. Proszę jeszcze o wyjaśnienie, czym jest "złoże" - czyżby dotarł kolega do ukrytych złóż sklonowanych modeli i wszystkie je zamierza "pokarać"? Taka operacja istotnie mogłaby zaboleć nieuczciwego modelarza-pirata, czego mu z serca życzymy.
 
OP
OP
piotr66

piotr66

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.718 30 1
Na początek info dla zapisanych na II serię ciągników- w poniedziałek będzę miał modele i wszyscy dostaną wiadomość dot. płatności.
Następne wersje Jelcza, tym razem skrzyniowe. Mam gotowych kilka sztuk. Skrzyniowy - 250,00 zł, krótsza skrzynia z dźwigiem - 300,00 zł. Tylną oś można ustawić w dwóch pozycjach, czyli też jako unbiesioną. Dźwig typu HIAB jak widać na obrazkach rozkłada się, wszystkie części są ruchome, wysuwają się też siłowniki-podpory. Jest to dźwig z zestawu Roco do montażu, więc jest w platiku, nie z żywicy. Jest też kilka kolorów kabin, na razie niezdążyłem wszystkich pstryknąć - żółte i jasnopopielate, jeden jest ze spojlerem dachowym. Na koniec rodzinka Jelczy w komplecie.
 

Załączniki

luc1979

Znany użytkownik
Reakcje
263 0 0
Dziś dotarły Żuki od Piotra - wersja mikrobus i skrzyniowy. Powiem tak - Żuk, w końcu wygląda jak żuk, a nie jak przeskalowane żukopodobny wyrób od Ra
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Ze świata modeli pojazdów ciężarowych i autobusów 40

Podobne wątki