• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

piotr66 - Tarpan, Żuk, Jelcz i inne 1/87

OP
OP
piotr66

piotr66

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.718 30 1
#43
Miło mi że pokazane odlewy się podobają. Po ostatnich usprawnieniach warsztatowych jakość nowych modeli będzie na pewno lepsza niż poprzednich np. Tarpanów. Co do Hobby do wynikło jednak nieporozumienie i nie będziemy ich wystawiać na żadnym stoisku, Michał i ja będziemy na targach w sobotę i ewent. będziemy mieć jdnego gotowego Jelcza.
 

Maslo

Znany użytkownik
FREMO Polska
H0e
PKMK
Producent
Reakcje
406 1 0
#44
Miło mi że pokazane odlewy się podobają. Po ostatnich usprawnieniach warsztatowych jakość nowych modeli będzie na pewno lepsza niż poprzednich np. Tarpanów. Co do Hobby do wynikło jednak nieporozumienie i nie będziemy ich wystawiać na żadnym stoisku, Michał i ja będziemy na targach w sobotę i ewent. będziemy mieć jdnego gotowego Jelcza.
Piotr! Koniecznie podejdź do mnie - będę przy KMK Poznań - będę miec dla ciebie orczyki.
 
OP
OP
piotr66

piotr66

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.718 30 1
#51
Wrzucam te fotki bo poza tym że jest to taka miniprodukcja to traktuję to głównie jako modelarstwo. Ja zawsze chętnie oglądam czyjeśprace w trakcie wykonawstwa.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Ze świata modeli pojazdów ciężarowych i autobusów 40

Podobne wątki