• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

piotr66 - Tarpan, Żuk, Jelcz i inne 1/87

OP
OP
piotr66

piotr66

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.717 30 1
#23
Naczepę można nabyć z blaszkami (będą za ok 3 tygodnie) i bez blaszek.
Ceny:
Wykończona bez blaszek - 80,00
z blaszkami - 100,00
KIT bez bl. - 40,00
z bl. - 60,00
 
OP
OP
piotr66

piotr66

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.717 30 1
#27
Jelcz - gotowe jest podwozie. Lampy będą z żywicy transparentnej i wklejane w zderzaki i spojler jeśli takowy występuje. Z lewej strony dojdzie jeszcze koło zapasowe.
 

Załączniki

  • 237,2 KB Wyświetleń: 293
  • 252,1 KB Wyświetleń: 290
  • 104,6 KB Wyświetleń: 285
  • 278,7 KB Wyświetleń: 280
  • 231,9 KB Wyświetleń: 277

SP9XUR

Znany użytkownik
Reakcje
837 1 0
#30
:cool: BOMBOWA zapowiedź ... już czuje że będę miał wieelką radochę z modelu, (y)
to jest kształt auta który zawsze mi się podobał:rolleyes:, miło wspominam jazdę takim, :D
i mam do Żuka sentyment ;).
Choć wiem że jest wielu zwolenników Nysek to ja wolę Żuka :ROFL:.
 
OP
OP
piotr66

piotr66

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.717 30 1
#31
Też trochę jeździłem żukiem w zamierzchłych czasach i też miło to wspominam pomimo wszystkich wad tego auta. Poza tym ilość wersji żuka była imponująca, po furgonie będzie zaraz skrzyniowy na którym można zabudować różne wynalazki, jak choćby taki camper made in DDR, prawda że uroczy?
 

Załączniki

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#34
Pięknie zaczyna wyglądać ten Żuk. Już się cieszę, że powiększy mi się kolekcja. Jestem chętny na wszystkie wersje nadwoziowe tego Żuka. :)
 

IgorS

Aktywny użytkownik
Reakcje
174 2 0
#36
Podgrzewając atmosferę, dwa zdjęcia z postępów prac. Pierwsze 6 podwozi gotowe, najprawdopodobniej na targach w Poznaniu będzie można obejrzeć postępy prac nad kabinami, a chwilę później kolejne egzemplarze powinny być sukcesywnie wykańczane przez autorów ;-).
1.jpg 2.jpg
 
OP
OP
piotr66

piotr66

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.717 30 1
#37
Kolega Seweryn już pokazał swojego absolutnie pierwszego Jelonka, to i ja sie dołączę, a niech tam, drugie miejsce też cieszy;). I Żuczek, oba świeżo po zdjęciu połówki formy, jeszcze muszą trochę postać żeby całkiem rozformować. Jelcz powinien już się pojawić na Hobby, bo produkcja podwozi idzie pełną parą jak widać z postu kolegów.
 

Załączniki

Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Ze świata modeli pojazdów ciężarowych i autobusów 40

Podobne wątki