• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

piotr66 - Tarpan, Żuk, Jelcz i inne 1/87

OP
OP
piotr66

piotr66

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.718 30 1
Nowa seria Jelczy:
Ciagniki - 350,00 zł / szt.
C422 6x2 żółty
C416 6x4 biały
Wysyłka:
wysyłka - 14,00
Jak zwykle dla kolegów z forum 10% rabatu
 

Załączniki

Ostatnio edytowane:
OP
OP
piotr66

piotr66

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.718 30 1
Tak mam jeszcze jedną,
240,00 zł z wysyłką.
Konto do przelewu w zł.:
PKO BP
Piotr Szukała
50 1020 5558 1111 1067 5750 0205
 
OP
OP
piotr66

piotr66

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.718 30 1
Po przerwie wakacyjnej, doposażenia warsztatu w nową drukarkę 3d, chcialbym wreszcie ukończyć projrekt Autosana. Głównym problemem był właśnie wydruk w odpowiedniej jakości, te które zamawiałem nie odpowiadały moim standardom. Nie chciałem aby modele drukowane były gorsze od tych które robiłem starymi medodami. Drukarka Phrosen sonic 8K okazała się dobrym zakupem, próbne wydruki już zrobione, poniżej fiacik 508, trochę pokrzywiony bo to nie jest gotowy projekt, błotniki miały grubość jednej warstwy czyli ok 0,05 mm. Ale jakość tej drukarki jest rzeczywiście
dobra. Nie wypróbowałem jeszcze warstwy 0,02 mm.
Fiat 508 Junak jako test-print, 508 I i CWS T1.
 

Załączniki

Ostatnio modyfikowane przez moderatora:

Rotor72

Aktywny użytkownik
Reakcje
20 4 0
Przechyl go w każdej płaszczyźnie o 45st. uzyskasz lepszy efekt i nie powinno być warstwowania na dachu. Drobne elementy i koła drukuj oddzielnie, łatwiej będzie też podpierać. Grubość ścianki ok. 0,5mm - błotnika pewnie nie mniej niż 0,3mm żeby zachować względną stabilność modelu. I wytnij okna przed drukiem ;), ale to chyba planujesz. Powodzenia.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Ze świata modeli pojazdów ciężarowych i autobusów 40

Podobne wątki