• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

piko , tillig , czy roco

juras.p

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Witam wszystkich jestem tu nowy , i nie doswiadczony planuje budowe makiety w skali h0 wymiary okolo 2x4 m niewiem jaka firme wybrac, jaki tabor i jaki osprzet, dodam ze chce cyfrówke i dobre odzwierciedlenie oryginału z gory dziekuje
 

BORUCH

Aktywny użytkownik
Reakcje
191 0 0
#2
Jak jesteś nowy i niedoświadczony to najpierw poczytaj. Odpowiedzi na swoje pytania znajdziesz szybko, bo już wielokrotnie były udzielane. Powodzenia w szukaniu :D
 
Reakcje
4 0 0
#3
Witaj, heh Wiele Odpowiedzi na Twoje rozterki jest na forum tylko pasuje poszukać no ale cóż, to zależy od gustu. na pewno bardzo dobrą firmą będzie Roco, Piko A-Gleis, Tilling. Również to już sam musisz zdecydować pewnie. Ja wybrałem Piko ponieważ jest tańsze a i jakościowo nie jest złe. tabor też zależy od Gustu jeśli będzie to makieta cyfrowa to i tabor będzie droższy ale też już musisz wybrać epokę i zarząd PKP u Nas będzie droższe i mało modeli realnych a znów DB będzie tańsze nieco no i więcej dostępnych modeli realnych a zarządów jest niemało więc trzeba się zdecydować, Piko wypuściło na rynek parę modeli przemalowanych z niemieckich modeli w oznaczeniach PKP :) . Dobre odzwierciedlenie oryginału będzie dużo kosztować ale jak ma byc full to jednak pewnie tory Roco no chyba że już full full wypas to Tilling ale raczej na takiej makiecie w miarę nie dużej to rozjazdy itd. o realnym stopniu rozjazdu w raz z torami szlakowymi nie zmieszczą się to bardziej do modułów się stosuje.
 

Podobne wątki