• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Podczas tworzenia nowego ogłoszenia prosimy o wybranie prefixu. Znacząco ułatwi to innym użytkownikom korzystanie z ogłoszeń w dziale Giełda.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
  • Hej Gość czy wiesz, że w dziale giełda można edytować swoje wpisy oraz usunąć cały temat kiedy ogłoszenie jest już nieaktualne?
  • Prefixy pozwalają wydzielić wyświetlanie ogłoszeń tylko konkretnego typu.

Sprzedam Piko SU45-079 (96302)

sledz

Aktywny użytkownik
Tak myślałem, dlaczego nie kupujecie za pobraniem? Szkoda jest te 10,- więcej poświęcić? Lepiej dołożyć jak stracić, nie chce za pobraniem to nie kupuje.

aquirlan

Użytkownik
KSK Wrocław
Kolega jest znany z tego, że zamraża pieniądze, a nastepnie jest odsyła - po paru miesiącach. Były ostrzeżenia przed nim na tym forum, na forumTT i na facebooku. Dziwię sie, że jeszcze ma możliwość wystawiania przedmiotów.

Pewnie znowu dostanę za to miłą wiadomość o tym, jak to mu utrudniam sprzedaż i jestem złym człowiekiem. Ja jednak proponuję modowi walnięcie mu w końcu bana.

Może najwyższy czas skrócić działanie tego "jednoosobowego banku udzielającemu sobie pożyczki" kosztem innych. Kupiłem na naszym forum i poza nim sporo taboru i zawsze wszystko odbyło się jak należy (przy okazji pozdrawiam Wszystkich z którymi udało mi sie dokonać udanych transakcji). Jesteśmy dość heremtycznym środowiskiem zapaleńców i prawda prędzej, czy później i tak wyjdzie na jaw.
Ja w każdym razie jestem skłonny odżałować czas spędzony na posterunku Policji, aby złożyć obszerne i pełne zawiadomienie (w tym przypadku to chyba raczej wykroczenie). Jeśli temu Panu zbiegnie się kilka takich zgłoszeń w macierzystej jednostce organów ścigania, to w przypadku najdrobniejszego wykroczenia związanym z naciągnięceim w podobny sposób, tak lekko i przyjemnie już nie będzie. Zwłaszcza jeśli przedmiot, który bedzie próbował rozporowadzić wśród następnych potencjalnych nabywców przekroczy w chwili obecnej wartość 525 PLN (wtedy mamy już do czynienia z przestępstwem).

Ja w każdym razie czekam do daty, którą wyznaczyłem ogłaszajęcemu się w PW i jeśli nie otrzymam żadnej odpowiedzi, udaję się na najbliższy posterunek celem zawiadomienia o wykroczeniu.

OP
OP
H

helix450

Nowy użytkownik
Jasne panowie .Najlepiej kogoś oceniać , gdy sie nie zna prawdziwego powodu. Przeleżałem prawie 6 tygodni w szpitalu. Ciekawe jak by wam się coś panowie przytrafiło . Nie życze nikomu. Ale coż od razu złodziej i bandyta. Troszkę wyrozumiałości. Ale zostawiam to bez dalszego komentarza.

KAROLeski2

Aktywny użytkownik
A to w szpitalu konfiskują smartfony i nie można już odpisać jednym zdaniem: "Przepraszam, miałem wypadek i leżę w szpitalu, temat dokonczymy jak tylko stąd wyjdę?"
Nie wiedziałem... ach te zmiany w naszym kraju!

jack_flash

Aktywny użytkownik
Może najwyższy czas skrócić działanie tego "jednoosobowego banku udzielającemu sobie pożyczki" kosztem innych. Kupiłem na naszym forum i poza nim sporo taboru i zawsze wszystko odbyło się jak należy (przy okazji pozdrawiam Wszystkich z którymi udało mi sie dokonać udanych transakcji). Jesteśmy dość heremtycznym środowiskiem zapaleńców i prawda prędzej, czy później i tak wyjdzie na jaw.
Ja w każdym razie jestem skłonny odżałować czas spędzony na posterunku Policji, aby złożyć obszerne i pełne zawiadomienie (w tym przypadku to chyba raczej wykroczenie). Jeśli temu Panu zbiegnie się kilka takich zgłoszeń w macierzystej jednostce organów ścigania, to w przypadku najdrobniejszego wykroczenia związanym z naciągnięceim w podobny sposób, tak lekko i przyjemnie już nie będzie. Zwłaszcza jeśli przedmiot, który bedzie próbował rozporowadzić wśród następnych potencjalnych nabywców przekroczy w chwili obecnej wartość 525 PLN (wtedy mamy już do czynienia z przestępstwem).

Ja w każdym razie czekam do daty, którą wyznaczyłem ogłaszajęcemu się w PW i jeśli nie otrzymam żadnej odpowiedzi, udaję się na najbliższy posterunek celem zawiadomienia o wykroczeniu.
Przy okazji dorzuć do tego niejakiego @Rubikus (nazwisko i adres znanem redakcji :mad:), który wisi mi na model za 240 PLN z przesyłką od sierpnia 2016. Ewentualnie pozdrów go serdecznie ode mnie, jeśli spotkasz tu i ówdzie.
Może wiecej osób jest w podobnej sytuacji i można by przygotować odpowiednie zawiadomienie organów porządkowych?
P.S. Kto wiem, może @helix450 to były @Rubikus w każdym razie podobny biznes model.:niepewny:

KAROLeski2

Aktywny użytkownik
Jak jack_flash napisał, mnie na ten model biznesowy naciął pako78
Być może to nawet ta sama osoba, kto wie... Nick zmienić w dzisiejszych czasach to nie problem... z mentalnością już gorzej.
Dobrze Panowie że o takich sprawach mówimy. Nic tak nie drażni jak w oczekowaniu na model, po sfinalizowaniu zakupu, słucha się wymówek w stylu: "nie wysłałem bo: krowa rodzi, teściowa się cieli, czy kartofle na gazie zostawiłem".

KacperWKK

Aktywny użytkownik
Szkoda że żyjemy w czasach cywilizacji i dobrego zachowania. Chciałbym byśmy byli ludźmi z epoki kamienia. Poszło by się do takiego wyjęło z Jaskini i rzuciło Dinozaurowi na pożarcie..ewentualnie zjadły by go wilki..Wiele lat pracowałem w Ochronie i zdarzało mi się łapać złodziei na gorącym uczynku. TO JEST DLA NICH NORMALNA PRACA wyszykują ofiary i z uśmiechem na ustach biorą sobie "owoce"twojej ciężkiej pracy, a najlepsze jest to iż uważają iż to oni ciężko pracują. Najlepsze tłumaczenia jakie słyszałem : "Wziąłem sobie bo było ładne","Skoro ludzie dają się nabierać i okradać to znaczy że tego chcą spełniam ich marzenia".Ale to nic najlepsze jest to iż to wspaniali aktorzy jak już wpadają potrafią na poczekaniu zmyślić dowolną historię, dodatkowym bonusikiem jest to iż mają rodziny i ich żoneczki wielokrotnie nie widzą w tym nic złego "Forsa nie śmierdzi" Napatrzyłem się na to wiele lat....Jak Amber Gold rozpoczął swoją kampanię z przerażeniem patrzyłem jak bogate "BUZY" popijając drinki chlapały świetny biznes :) wejdźmy w to no i weszli przy okazji ciągnąc ze sobą nic nie rozumiejących zwykłych ludzi. Nie mamy w Prawie sztywnych reguł które ucinały by internetowych "cwaniaczków" na dodatek my sami chcąc "zaoszczędzić" omijamy drogę bezpieczną idąc wprost do domku wilka. Chore Państwo rodzi chore owoce które spożywając chorujemy Paradoks sraczki i często i rzadko..