• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Model fabryczny PIKO - modele lokomotyw serii SU42/SM42/SP42

karol_mar

Znany użytkownik
Reakcje
64 1 0
Maxeus płytek mam całą stertę, mogę Ci podesł
Witam
Potrzebuję jeszcze od Pana adres na jaki mamy przesłać tę część.
Może to być adres sklepu, w którym odbierze Pan tę część.
Proszę także o informację, czy mamy wymienić wewnętrzne opakowanie (chodzi o ten plastik, w którym jest lokomotywa) ?
Pozdrawiam[DOUBLEPOST=1402262820][/DOUBLEPOST]
Wysłałem dane na PW. Dziękuję bardzo za reakcję.

Maxeus mam parę takich płytek, jak chcesz to Ci podeślę.
 

Maxeus

Znany użytkownik
Reakcje
250 4 0
Dzięki Karol, skoro Ci się poniewierają, to nie będę zawracał głowy Panu Zbyszkowi, choć nie ukrywam, że jestem kolejny raz mile zaskoczony reakcją na moje pytanie tak ze strony Pana Zbyszka, jak i z Twojej - dziękuję.

Uderzam na priv.
 

Maxeus

Znany użytkownik
Reakcje
250 4 0
Przyznam się szczerze, że zastanawiałem się początkowo, czy do Ciebie Elvis nie napisać w tej sprawie i jak widać myślenie szło w dobrym kierunku :D
 

karol_mar

Znany użytkownik
Reakcje
64 1 0
Witam
Czy dostarczenie Panu kabiny maszynisty pozwoli Panu rozwiązać ten problem z uszkodzeniem ?
Czy potrzebuje Pan także okien, czy może Pan przełożyć z tej uszkodzonej kabiny ?
Nowa dostawa PIKO 18-06-2014 to proszę o możliwie szybką odpowiedź.
Pozdrawiam
Chciałbym serdecznie podziękować Panu Bynio za profesjonalne załatwienie reklamacji. Dzisiaj odebrałem nową budkę i wytłoczkę do pudełka.
Oby wszyscy mieli takie podejście do klienta, gdy pojawi się problem z modelem.
 

Marwin

Użytkownik
Reakcje
67 8 0
Ja również chciałbym podziękować z tego miejsca Panu Byniowi za profesjonalną obsługę. Dostałem informację że nowe barierki do stonki CTLu oczekują na mnie w Świecie Modeli.
 

Juras

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
Dlatego w tym sklepie nic już nie kupuję.
Ma zgodność przedmiotu z opisem 5 i żadnego negatywa ani neutrala, jakby mi na czymś zależało to bym spokojnie kupił. Dla mnie dyskwalifikująca jest zgodność 4,8, przy 4,9 mocno się zastanawiam. Jak widzę coś w stylu 4,6 czy 4,3 to dla mnie kupujący to kosmici... nie rozumiem ich.
 

karol_mar

Znany użytkownik
Reakcje
64 1 0
Ja nie mówię o nim, tylko o sklepie w którym "selekcjonował" swój model. Należy domyślać się, że do sprzedaży wysyłkowej kierowane są przebrane modele, które nie przeszły "kontroli jakości" prowadzonej przez klientów sklepu stacjonarnego.
 

Juras

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
A skąd wiesz, że ten sklep prowadzi sprzedaż wysyłkową? Ja nie doszukałem się takiej wiadomości. I dlaczego uważasz, że ten sklep sprzedaję przebrane modele, gorszej jakości poprzez internet? Trochę "bijemy pianę", ale zaintrygowałeś mnie ;)
 

Misiek

Znany użytkownik
NAMR
Reakcje
5.075 140 0
A skąd wiesz, że ten sklep prowadzi sprzedaż wysyłkową? Ja nie doszukałem się takiej wiadomości. I dlaczego uważasz, że ten sklep sprzedaję przebrane modele, gorszej jakości poprzez internet? Trochę "bijemy pianę", ale zaintrygowałeś mnie ;)
O ile dobrze kojarzę nick sprzedawcy - znanego modelarza - to mi się kołacze, jak chwalił się na forum (tym lub innym) o możliwości wyboru modelu w danym sklepie.
Inna sprawa, że to rzecz oczywista, w Biedronce też "macam chleb", zanim kupię - ale mam też świadomość, że inni macali przede mną.
"Towar macany należy do macanta!"
 

wespe

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
a czemu Wy wszyscy myślicie w negatywnym świetle? może jednak sprzedawca przebrał modele,te gorsze wysłał do dystrybutora a dobre,o dobrych własnościach jezdnych sprzedaje
 

Podobne wątki