• Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Model fabryczny PIKO - modele lokomotyw serii SU42/SM42/SP42

Ice42

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
MX645 się mieści. Kable tylko do wtyczki musząbyć skrócone. Głośnik jakiś nietypowy tam wchodzi. Jest też trochę miejsca za kabiną. A na bank takie głośniki do SM' ki załatwię.
No to super Elvis się zapowiada. :) No i te pojedyńcze manewrowe, mioodzio !! ;)
Zdjęcia fajnie Ją przedstawiają.
Pewnie głośniki też będą wyjątkowe.
pepej fajny torcik, efekty świetlne, no i filmik !!! :)

Pozdrowionka. :)
Ps.
Z Krakowa do Jastrzębii nie daleko, już niedługo tam pomknie do lokomotywowni po "uzbrojenie" :)
Już słyszę te dźwięki i światełka... mmm. :)
Jak możesz, zrób filmik z dźwiękami i podeślij mi proszę na maila.
Z góry dzięx!
 

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.730 33 0
Elvis a pokaż te czerwone światło w wersji mocne/słabe ;)
Widzę że model chyba ludziom wpadł w oko bo coś za bardzo nie widać narzekania na niego;)
Czy mi się wydaje czy w twoim dekoderze testowym jest mini UPS zamontowany? Mówię o tym czarnym cylinderku nad tylnym wózkiem.
 

Ice42

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
Dobry pomysł zapodaj na YT. :)
Pepej fajny filmik. :) Bardziej ostry, i więcej szczegółów.
Ciekawe, czy można by było załadować w niej jeszcze generator dymu. :))
 

olek1398

Aktywny użytkownik
KSK Wrocław
Reakcje
50 0 0
Ja polecam swoje z dźwiękiem do SM42.
Jeszcze jedno zdjęcie, przeróbka skończona: Zobacz załącznik 72814
Po mojej szybkiej przeróbce lokomotywa dostała dźwięk, światła manewrowe, niezależnie sterowane światła czerwone, światło "mocne"/"słabe".
Ile będzie kosztowała taka przyjemność? Mam nadzieję, że nie więcej niż lokomotywa :gwizd:.
 

Uriel

Znany użytkownik
Reakcje
17 0 0
Po organoleptycznych oględzinach modelu stwierdzam krótko:
Model SM42 z Piko jest wart swojej ceny w 100% ;)
Osoby, które nie kupiły malowania PKP Cargo, a czekają na inne wersje nie będą żałować wydanych pieniędzy ;)
 

Zbyszek

Znany użytkownik
Reakcje
845 77 5
Po organoleptycznych oględzinach modelu stwierdzam krótko:
Model SM42 z Piko jest wart swojej ceny w 100% ;)
Osoby, które nie kupiły malowania PKP Cargo, a czekają na inne wersje nie będą żałować wydanych pieniędzy ;)
Nie będę ukrywał, że rozprawiczę się zielonym wibratorkiem, z jednym pomarańczowym paskiem!!!!:D
 

Juras

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
Oj nie będą, też oglądałem dziś na Stradomskiej. Bardzo, bardzo smakuśny, nawet te reflektory jakoś na żywo tak nie rażą. Czekam na zieloną z IV/V z niecierpliwością ;)
Poręcze też są ok, bo na niektórych fotkach wydają się trochę grubaśne :)
 

bstok70

Znany użytkownik
MSMK
PGM
Reakcje
1.451 34 1
Nisko, bardzo nisko się kłaniam właścicielowi SK-MODEL i wszystkim osobom zaangażowanym w powstanie "Stonki". Dziś lokuś zawitał do mnie. Wart jest swojej ceny i basta! Trudno SM-kę porównywać z EFC (którą mam także) gdyż jest to model seryjny, a EFC to dzieło sztuki, manufaktura. Jednak jak na wyrób fabryczny tak cieszy oko, że aby je (to oko) od niej oderwać jeszcze raz kłaniam się nisko. Bardzo, bardzo dziękuję.
 

olek1398

Aktywny użytkownik
KSK Wrocław
Reakcje
50 0 0
Nisko, bardzo nisko się kłaniam właścicielowi SK-MODEL i wszystkim osobom zaangażowanym w powstanie "Stonki". Dziś lokuś zawitał do mnie. Wart jest swojej ceny i basta! Trudno SM-kę porównywać z EFC (którą mam także) gdyż jest to model seryjny, a EFC to dzieło sztuki, manufaktura. Jednak jak na wyrób fabryczny tak cieszy oko, że aby je (to oko) od niej oderwać jeszcze raz kłaniam się nisko. Bardzo, bardzo dziękuję.
Można jakieś zdjęcia w duecie? :rolleyes:
 

Podobne wątki