• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Model fabryczny PIKO - modele wagonów typu 120A

dariuszz94

Znany użytkownik
Reakcje
113 4 0
Wczoraj i dziś takie kursują na trasie Wolsztyn- Poznań i Poznań- Wolsztyn z Pt47-65.
Tylko w sobotę, w niedzielę stały w Wolsztynie a Pt47 i Ol49 miały zajęcie przy pociągach specjalnych do Kębłowa.
Albo dwa takie, parowóz i mamy pociąg do Wolsztyna :ROFL:
Dokładnie :D Teraz model Petuchy lub Oelki, dwa takie modele podpinamy i skład Wolsztyn - Leszno czy Wolsztyn - Poznań jak żywy :gwizd::podstepny:
 

Pantograf

Znany użytkownik
Reakcje
995 62 25
@ALA wiesz dobrze że w modelach nie patrzę na nr. Wagonów ich daty itp. Po prostu sieje się nie jako (przyznaje się) z osób co w ten sposób patrzą na hobby. Dlatego dodaje fot śladów których (jak tu na forum była mowa) sa nie możliwe... owszem jak będziemy patrzeć na daty to 100% racji. Jednak sam widzisz że nawet dla kolegi @dariuszz94 to to samo jak i dał mnie I innych (większości) osób.
 

EC45

Znany użytkownik
Reakcje
67 2 10
Za to należy się pochwała dla PIKO. Pytanie czemu wydają aż 8 wagonów (chyba nigdy takie zestawienie się nie pojawiło) z jednego miasta i okresu, a wagony towarowe kapią po jednym (Eamos) gdzie by się prosiło aby tych edycji było dużo więcej.
 
OP
OP
Krzysztof Koj

Krzysztof Koj

Znany użytkownik
Reakcje
634 3 1
Za to należy się pochwała dla PIKO. Pytanie czemu wydają aż 8 wagonów (chyba nigdy takie zestawienie się nie pojawiło) z jednego miasta i okresu, a wagony towarowe kapią po jednym (Eamos) gdzie by się prosiło aby tych edycji było dużo więcej.
A tego niestety nie wiem i szczerze mówiąc, zupełnie nie rozumiem...
Może chodzi tu o (źle pojętą) oszczędność ? ;)
[DOUBLEPOST=1515096411][/DOUBLEPOST]
Ciekawe ile będzie edycji tych wagonów z Łodzi ? Z Wrocławia było aż 8 szt.
Sam jestem ciekaw :).
 

Podobne wątki