• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

PIKO - modele wagonów typu 120A

Wczoraj i dziś takie kursują na trasie Wolsztyn- Poznań i Poznań- Wolsztyn z Pt47-65.
Tylko w sobotę, w niedzielę stały w Wolsztynie a Pt47 i Ol49 miały zajęcie przy pociągach specjalnych do Kębłowa.
Albo dwa takie, parowóz i mamy pociąg do Wolsztyna :ROFL:
Dokładnie :D Teraz model Petuchy lub Oelki, dwa takie modele podpinamy i skład Wolsztyn - Leszno czy Wolsztyn - Poznań jak żywy :gwizd::podstepny:

Pantograf

Znany użytkownik
@ALA wiesz dobrze że w modelach nie patrzę na nr. Wagonów ich daty itp. Po prostu sieje się nie jako (przyznaje się) z osób co w ten sposób patrzą na hobby. Dlatego dodaje fot śladów których (jak tu na forum była mowa) sa nie możliwe... owszem jak będziemy patrzeć na daty to 100% racji. Jednak sam widzisz że nawet dla kolegi @dariuszz94 to to samo jak i dał mnie I innych (większości) osób.

EC45

Znany użytkownik
Za to należy się pochwała dla PIKO. Pytanie czemu wydają aż 8 wagonów (chyba nigdy takie zestawienie się nie pojawiło) z jednego miasta i okresu, a wagony towarowe kapią po jednym (Eamos) gdzie by się prosiło aby tych edycji było dużo więcej.

OP
OP
Krzysztof Koj

Krzysztof Koj

Znany użytkownik
Za to należy się pochwała dla PIKO. Pytanie czemu wydają aż 8 wagonów (chyba nigdy takie zestawienie się nie pojawiło) z jednego miasta i okresu, a wagony towarowe kapią po jednym (Eamos) gdzie by się prosiło aby tych edycji było dużo więcej.
A tego niestety nie wiem i szczerze mówiąc, zupełnie nie rozumiem...
Może chodzi tu o (źle pojętą) oszczędność ? ;)
[DOUBLEPOST=1515096411][/DOUBLEPOST]
Ciekawe ile będzie edycji tych wagonów z Łodzi ? Z Wrocławia było aż 8 szt.
Sam jestem ciekaw :).