• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Model fabryczny PIKO - modele wagonów piętrowych BOMBARDIER w malowaniu Kolei Mazowieckich

Preki

Aktywny użytkownik
PGM
Reakcje
96 2 0
#2
Szczerze ten model przeszedłby nawet w długości 1:100 (inni producenci też robią współczesne piętrusy w ten sposób), gdyby miał kształt czoła adekwatny do malowania. No, ale to było do przewidzenia po hobby-modelu.
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.290 459 29
#8
Hola, hola, zdjęcia na stronie z podanego linku są mylące. Są tam dwa zdjęcia dwóch różnych wagonów: górne wagonu Pesa, dolne - Bombardiera, mimo, że artykuł dotyczy nowych wagonów z Pesy. Modele Piko to chyba wagon Bombardiera, więc trzeba pamiętać o tym, że są dwa różne typy.
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.290 459 29
#12
Może i tak. Nie znam się na "kodach stron" i mnie to nie interesuje. Zasugerowałem się tytułem artykułu. Ale to znaczy, że w artykule o wagonach z Pesy nie ma ani jednego zdjęcia takiego wagonu sterowniczego z Pesy.
 

voytecki

Aktywny użytkownik
Reakcje
52 0 5
#18
A jak nazwałem ten wyrób "fake" to było oburzenie jakiś czas temu. "Fake" w zakresie skali i budowy.
@Preki, jeśli komuś ten model przejdzie w zakresie długości to jest to ta grupa, której czoło też przejdzie bo nawet nie pomyśli że czoło to jest fikcja KM.
Ja nawet "przytuliłem" z tego powodu kilka negatywnych ocen :( A teraz ci którzy najbardziej bronili tego modelu, siedzą wyjątkowo cicho.
 

DRACULA

Znany użytkownik
Reakcje
2.787 266 41
#19
Naprawdę współczuję Wam Szóstoepokowcy...producent ma Was za ... .
Olejcie ten wyrób modelopodobny dla idiotów (n) . Niech zostaną z nim pomysłodawcy i przecenią 80% ... :boso:
To nie jest tak że jest to wersja junior !
Dziecko 10 letnie jak troszkę podrośnie będzie chciało porównać posiadaną miniaturę z rzeczywistością i okaże się że zostało ...
OSZUKANE ! ! ! ! ! :cry:
Dziecko polskie ! ... nawet dziecko 20 , 30 czy 40 letnie bo tacy dominują w śród miłośników VI epoki ( :podstepny: ..... )...ale to tez jest dziecko ! :podstepny:
Pytam się qrva ! :eek: Kto naprawi krzywdę moralną ?! :mad:

Nie piszę o tych którzy świadomie kupią i będą się maltretować / chlastać po psychice niczym Git po strunach tą fałszywką ... :cool:

To jest NIEBEZPIECZNY PRODUKT ODSTRĘCZAJĄCY MŁODSZE POKOLENIA OD MODELARSTWA KOLEJOWEGO .
TO POWINIEN BYĆ NAKAZ RECYKLINGU Z URZĘDU WYSOKIEGO KOMISARZA UNII EUROPEJSKIEJ .... :devil:

Czyli w w temacie wagonów piętrowych i sterowniczych KM pozostało na placu boju Roco ... ? :niepewny:
 
Ostatnio edytowane:

ed250

Aktywny użytkownik
Reakcje
444 89 5
#20
Już się nie mogę doczekać tego jak Grzesiu będzie to chwalił w Poznaniu na HOBBY i przy okazji oczywiście litania jakie to Roco jest złe i robi im na złość. Aż se chyba to nagram by później mieć ubaw przy odpowiednim trunku:p
 

Podobne wątki