• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Model fabryczny PIKO - modele lokomotyw serii SU46

asap2u

Aktywny użytkownik
Reakcje
178 2 0
Jeden kolega podał na grupie dyskusyjnej na Facebook-u informację (jak sam zaznaczył z dobrego źródła ) , że w malowaniu Cargo ukaże się SU46-004 i będzie to w I kwartale 2020.
 
Reakcje
7 4 7
Miałem cichą nadzieję na jesień, ale i tak warto czekać. Swoją drogą nawet ten potworek od MTB w malowaniu Cargo wygląda dobrze to co dopiero wypust Piko który na pewno będzie dużo lepszy
 

SU45-034

Aktywny użytkownik
Reakcje
774 78 3
Jeden kolega podał na grupie dyskusyjnej na Facebook-u informację (jak sam zaznaczył z dobrego źródła ) , że w malowaniu Cargo ukaże się SU46-004 i będzie to w I kwartale 2020.
Liczyłem na czwórkę ale w malowaniu po rewizji w 2002 roku, a cargowską w rewizji z 2008 bez numerów EVN... ale i tak pewnie nie wytrzymam i kupię
 

garou

Ostrzeżony
Reakcje
4.111 416 99
OP
OP
D

DieselPower

Znany użytkownik
Reakcje
2.132 442 105
Myślę że jeszcze jakieś lokomotywy od SM dostaniemy. Nie liczę na inne typy, ale "siódemki" były tymi modelami o które mam do PIKO największy żal.
 

Podobne wątki