• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Model fabryczny PIKO - modele lokomotyw serii SU42/SM42/SP42

Uriel

Znany użytkownik
Reakcje
17 0 0
Dodam jeszcze, że na imprezie w Stargardzie obecne były trzy Stonki Piko. 2x SP42-064 oraz SM42-865.
WSZYSTKIE zdefektowały. Osie chyba brudzą się samoistnie, od leżenia w pudełkach :)

Dwie z tych Stonek należały do mnie. Mało nimi jeżdżę więc po przeczyszczeniu osi i zbieraków prądu wylądowały w pudełkach na parę ładnych tygodni. Po czym na imprezie zaskoczenie - przerywanie, stawanie, a dodatkowo SM42-865 musiała "zajechać" na serwis, ponieważ jeden wózek się zablokował (spadł kardan - już nie pierwszy raz).
O jakiejkolwiek jeździe manewrowej nie było mowy.
Po imprezie czyszczenie osi i zbieraków - kolejne zaskoczenie - patyczki czarne...

ST44 z Roco jeździły przez całą imprezę - bez zająknięcia. Ludmiły Brawy również. Nie wspomnę o małym tendrzaku (OKi2 Roco), który również jeździł bez najmniejszego zająknięcia.
 

jafrap

Znany użytkownik
Reakcje
8 0 0

WITKOIM

Znany użytkownik
Reakcje
27 0 0
. ja na razie nie mogę doprosić się o jakąkolwiek informację na temat zamówionego towaru. Koleś przed przelewem kasy pisze i odpowiada, a jak przelejesz - cisza. Czekam jeszcze ok. 10 dni a potem to już http://www.uokik.gov.pl/rzecznicy_konsumentow.php
nie wierzę własnym oczom!!!!! tyle się tutaj się pisze, ostrzega przed tym sklepem i gościem, a Wy nadal tam kupujecie? !!!! Nazwałbym to po imieniu, ale nie chce nikogo obrazić. Jak dla mnie od dawna to czysty idiotyzm i kretyństwo tam kupować, ba,,,, cokolwiek zamawiać nawet
 

jareksut

Aktywny użytkownik
Reakcje
1 0 0
Mało tego, właściciel otworzył sklep internetowy pod nowym adresem:
04.06.2013 Dostępna jest nowa wersja sklepu http://makieciarz.pl.hostingasp.pl można już go testować i na nim dokonywać zamówień, po przeniesieniu adresu na nowy zamówienia ze starego będą realizowane normalnie.
A w nim pustki. Na co On liczy? Na następnych naiwniaków?
 
Reakcje
2 0 0
Szkoda że obecna działalność sklepu wywołuje tyle negatywnych opinii. Kupiłem u Makieciarza trochę rzeczy ( ostatni raz w ubiegłym roku ) , zawsze na przedpłatę bo taką formę preferuję, i nigdy nie miałem problemów z dostawą towaru. Szkoda , bo raz popsutą opinię trudno będzie naprawić .
 
Reakcje
0 0 0
A ja kupiłem w tym sklepie SP42-064. Po wpłacie, kontakt się urwał i do ostatniej chwili nic nie wiedziałem. Ale ostatecznie dostałem zamówiony produkt. Zakończyło się pozytywnie jednak kosztowało mnie to masę nerwów dlatego więcej się nie skuszę.
 

Zbyszek

Znany użytkownik
Reakcje
845 77 5
Witam
Według informacji uzyskanych z firmy PIKO żadna firma nie zamawiała części zapasowych do lokomotyw SM/SP42.
Jedyną firmą, która może zakupić takie części w PIKO jest firma S.K. MODEL.
Proszę uważać na takie "okazje".
Pozdrawiam
Czy takie części zapasowe są w ogóle dostępne? Pytanie drugie-ile wytłoczek powstało ''nadto''?
 

Bynio

Znany użytkownik
Reakcje
125 2 0
Czy takie części zapasowe są w ogóle dostępne? Pytanie drugie-ile wytłoczek powstało ''nadto''?
Witam
Z całą pewnością nie jestem w stanie odpowiedzieć na to pytanie, ale część oferowana przez "tę firma" jest w ilości 4 sztuk.
Po każdej dostawie nowej SM/SP42 sprowadzamy minimum 10 sztuk poręczy przy drzwiach do kabiny maszynisty, ponieważ zdarzają się źle zamocowane i wymieniamy je bezpłatnie.
Pozdrawiam
 

WITKOIM

Znany użytkownik
Reakcje
27 0 0
10 sztuk poręczy przy drzwiach do kabiny maszynisty, ponieważ zdarzają się źle zamocowane i wymieniamy je bezpłatnie.
Pozdrawiam
a można u Państwa kupić komplet poręczy lub ewentualnie jedną białą, ponieważ przy jednej SP jedej mi brakowało pomimo przeszukania pudełka nie było jednej od nowości. Liczyłem na to, że kiedyś sobie dokupię gdzieś
 

Bynio

Znany użytkownik
Reakcje
125 2 0
a można u Państwa kupić komplet poręczy lub ewentualnie jedną białą, ponieważ przy jednej SP jedej mi brakowało pomimo przeszukania pudełka nie było jednej od nowości. Liczyłem na to, że kiedyś sobie dokupię gdzieś
Witam
Bardzo proszę skontaktować się ze sklepem, w którym zakupił Pan lokomotywę. Prześlemy poręcze na zamówienie reklamacyjne ze sklepu. Przepraszam za utrudnienia, ale reklamacje realizujemy tylko w ten sposób.
Pozdrawiam
 

Podobne wątki