• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Model fabryczny PIKO - modele lokomotyw serii SU42/SM42/SP42

Bardi78

Użytkownik
Reakcje
5 0 0
Witam:)
Jako że to mój pierwszy post tutaj pragne wszystkich serdecznie powitać.
Śledze to forum od mniej więcej 2 lat , więc w końcu postanowiłem się zarejestrować i taka pierwsza moja myśl:
Skoro Piko tak wspaniale zrobiło SM42 to napewno nic trudniejszego w EU07...co o tym sądzicie?
Mnogość wersji gwarantowałaby sporą popularność.Myśle że to dobry temat dla Sk-Model po załatwieniu naprawde dobrej roboty z 42:)
 

ffox

Administrator
Zespół forum
Reakcje
3.600 15 0
Witam:)
Jako że to mój pierwszy post tutaj pragne wszystkich serdecznie powitać.
Śledze to forum od mniej więcej 2 lat , więc w końcu postanowiłem się zarejestrować i taka pierwsza moja myśl:
Skoro Piko tak wspaniale zrobiło SM42 to napewno nic trudniejszego w EU07...co o tym sądzicie?
Mnogość wersji gwarantowałaby sporą popularność.Myśle że to dobry temat dla Sk-Model po załatwieniu naprawde dobrej roboty z 42:)
Witamy serdecznie.
Myślę, że jeśli SM42 sprzeda się w satysfakcjonujących dla PIKO ilościach, to na pewno zainteresuje się bardziej polskim rynkiem i być może za parę lat zobaczymy więcej polskich maszyn, w tym EU07.
 

Bardi78

Użytkownik
Reakcje
5 0 0
Ja mam taką cichą nadzieję że zobacze eu07 do 2 lat od Piko, oczywiście po sukcesie sm/sp 42...
Nadal jednak dziwi mnie jednak brak szerokiej ofery loków co-co w ofercie Piko...taka duża firma , kiedyś Gagary były bodajże od Gucia nie wiem jak teraz ta firma funkcjonuje i jake są wzajemne relacje z Piko ale myśle że Piko mogło by wrócić do Gagarów i wogóle rozszerzyć ofertę loków co-co nawet w mniej skomplikowanym wariancie napędzania tylko dwóch kół a jednego bezwładnego
 

Zbyszek

Znany użytkownik
Reakcje
845 77 5
Witam:)
Jako że to mój pierwszy post tutaj pragne wszystkich serdecznie powitać.
Śledze to forum od mniej więcej 2 lat , więc w końcu postanowiłem się zarejestrować i taka pierwsza moja myśl:
Skoro Piko tak wspaniale zrobiło SM42 to napewno nic trudniejszego w EU07...co o tym sądzicie?
Mnogość wersji gwarantowałaby sporą popularność.Myśle że to dobry temat dla Sk-Model po załatwieniu naprawde dobrej roboty z 42:)
Piko z tą Smką się wstrzeliło 20 lat za późno.....Co sądzimy? Ja sądze, że z EU07 doskonały pomysł, podobnie jak z SP45, SU46, czy ET21.:)
 

MichałK

Znany użytkownik
Reakcje
875 9 4
Piko z tą Smką się wstrzeliło 20 lat za późno.....Co sądzimy? Ja sądze, że z EU07 doskonały pomysł, podobnie jak z SP45, SU46, czy ET21.:)
W ostatnim numerze SK pisali, że początkowo rozważano możliwość wykonania modelu SP/SU45 ale ostatecznie padło na stonkę. Tak więc temat w PIKO się przewijał więc może kiedyś?
 

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
2.082 16 2
No to jeśli rozważano taką możliwość to nie marudzić na stonke której jeszcze nikt nie widział, a jak już będzie to kupować to może doczekamy się i Su45
 
Reakcje
1.780 13 0
Jak dla mnie, to jakość jest superaśna ,a światełka zawsze będzie można wymienić na te od Pana Kluby:)...
abstrahując od Sm42 ..itd.. , to następnym pięknym modelem (moim zdaniem ) powinien być SN61....;).
 

Zbyszek

Znany użytkownik
Reakcje
845 77 5
Dzisiaj dostałem lipcowy ŚK i mogę powiedzieć, że te dwa zdjęcia SMki pokazują apetyczny model. To grawerowanie cudne jest.
Przecudne też jest zdjęcie oryginału, nie napisano gdzie i kiedy zrobiono, ale przedstawia lokomotywę w odcieniu zieleni, które pamiętam i nazwałem je ''czołgowym''.(y)
 

maniek2820

Znany użytkownik
Reakcje
12 1 0
Jak dla mnie, to jakość jest superaśna ,a światełka zawsze będzie można wymienić na te od Pana Kluby:)...
abstrahując od Sm42 ..itd.. , to następnym pięknym modelem (moim zdaniem ) powinien być SN61....;).

Danielu .....spokój może nas tylko uratować ....więc zobaczmy SM42 ,POCZEKAJMY BO PONOC MA BYĆ TROCHE WERSJI malowań.Wiec może każdy znajdzie jakąś bliską sercu szopę bez koniecznośći zlecania przeróbek..?:)
no i jak to się spełni oraz dalsze plany ROBO to będziemy modlić się o ,,CLAYTONA " pozdrawiam .(y)
 

Zbyszek

Znany użytkownik
Reakcje
845 77 5
Danielu .....spokój może nas tylko uratować ....więc zobaczmy SM42 ,POCZEKAJMY BO PONOC MA BYĆ TROCHE WERSJI malowań.Wiec może każdy znajdzie jakąś bliską sercu szopę bez koniecznośći zlecania przeróbek..?:)
no i jak to się spełni oraz dalsze plany ROBO to będziemy modlić się o ,,CLAYTONA " pozdrawiam .(y)
O tym, że ma być Ganz SN61, to już krążą plotki w kręgach miłośniczych, nie koniecznie modelarskich.:) Więc Robo, wiesz......;)
 

Podobne wątki