• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Model fabryczny PIKO - modele lokomotyw serii ST44

corwin

Administrator
Zespół forum
Reakcje
307 2 3
Nie udaje mi się uruchomić drugiego komputera. czterosuw oczywiście też jest, sm42 i wiele innych dźwięków do wykorzystania jako sample. Trąby, styczniki, wentylatory oporów przytrzymane do 400A na zahamowanym składzie, przetwornice, pełna sekwencja WSZYSTKICH dźwięków do ET21 którą wielokrotnie miałem możliwość prowadzić pociągi i wiele innych. Ogarnę to wszystko, czasu mi w życiu brakuje. Na razie czekamy ,a Corwina bo dostał ode mnie oryginalny plik dwusuwa
pracujemy nad dźwiękami do ST44 na Zimo, potem chcemy też ESU i D&H. Będą dostępne na forum do pobrania dla każdego za darmo. Jeszcze chwilę to potrwa bo chcemy dopracować, a jeszcze musimy trochę dźwięków zdobyć - głównie sygnały i dźwięki hamulców bo tego w pliku nie ma.
 

DieselPower

Znany użytkownik
Reakcje
2.132 442 105
pracujemy nad dźwiękami do ST44 na Zimo, potem chcemy też ESU i D&H. Będą dostępne na forum do pobrania dla każdego za darmo. Jeszcze chwilę to potrwa bo chcemy dopracować, a jeszcze musimy trochę dźwięków zdobyć - głównie sygnały i dźwięki hamulców bo tego w pliku nie ma.
Ale piszesz o tych dźwiękach od Wyrwizęba czy to jakiś inny projekt?
 

Bodek

Aktywny użytkownik
Reakcje
473 4 0
Poza tym na wizce model posiada żaluzje dwudzielne, podczas gdy oryginał ma trójdzielne. Inna jest też wielkość kratek wentylacyjnych nad żaluzjami.
Miejmy nadzieję, że dostosują model do oryginału zanim dojdzie do jego masowej produkcji.
 

DieselPower

Znany użytkownik
Reakcje
2.132 442 105
Na pewno z uwagą przeczytałeś? Napisałem że jeszcze uzupełniają to co mają czy dostali, więc będzie jeszcze lepiej. Jakim cudem wywnioskowałeś z mojego wpisu to co piszesz?:eek:
 

Podobne wątki