• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

PIKO - modele lokomotyw serii ST44

(...) Przecież chodzi o to, aby model był zgodny z oryginałem, wiernie odtworzony.
Czepialiście się reflektorów. Każdy ma swoje zdanie. Jednemu się podoba, a drugiemu nie.
Ja początkowo się zapytałem o pulpity. Nagle po głębszej dyskusji beczka gnoju się wylała. Ja się tylko grzecznie pytałem.(...)
Ale Ty skrytykowałeś model Piko, a to dla wielu ludzi na tym forum jest niedopuszczalne. :p Gdybyś tak samo pisał o modelach MTB, Roco albo innych to nie byłoby problemu. :p
O modelach Piko należy mówić tylko, że to bardzo dobry model w doskonałej cenie. Zauważ, że są tacy forumowicze, którzy potrafią to napisać kilka razy w jednym temacie. :p

michu88

Aktywny użytkownik
Na czerwiec jest zapowiedziane wznowienie ST44-613, także idąc tym tropem pewnie i 1240 doczeka się wznowienia. Produkty Piko dawno przestały być rarytasami czy też białymi krukami.

sledz

Aktywny użytkownik
DieselPower.

Nie ma co się zastanawiać.
Jak jest model dostępny to zakup. Nie popełniaj błędów tak jak inni np w przypadku modeli siódemek Piko. O co mi chodzi. kiedy modele siódemek były dostępne to co poniektórzy ich nie zakupywali, a gdy się skonczyły to zauważ jak na giełdzie czasami pokazuje się info kupie model taki czy taki.
Taka jest prawda którą zauważyłem. Poczekaj jak skończy się w sprzedaży np model EP08-010 czy któryś z modeli fiata lub stonka np PKP Cargo, a wspomnisz moje słowa.

Piotr M.

Znany użytkownik
U mnie był w analogu. Lokomotywa została wymieniona na nową i tu znów miałem pecha bo druga miała wady lakiernicze, niebieskie plamy na dachu. Wymienili mi na trzecią i ta jak na razie jeździ dobrze i wygląda dobrze. Mam głęboką nadzieje, że to już koniec przygód i czas radości :) Z tego miejsca, pomimo tego, że ostatnio byłem na nich zły za chaos informacyjny, wielkie ukłony dla Modelmanii za zaangażowanie i profesjonalne podejście do klienta w temacie reklamacji. Nie jest to post sponsorowany :) Ogólnie ja mam jakiegoś pecha. SMka ze zdjęcia miała już naprawę gwarancyjną. Był luźny silnik. A w tle kolejny nowy nabytek, choć dla wielu z Was nic specjalnego. Polowałem na niego ponad rok - Tillig 74797 sypialny PKP IC.
Czy to jest szafka Ikea detolf lub coś podobnego?