• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Model fabryczny PIKO - modele lokomotyw serii ST44

garou

Ostrzeżony
Reakcje
4.111 416 99
Koledzy, naprawdę poszli byście w zakup z niepewnego źródła w sytuacji oferowania tam modelu, który oficjalnie (producent ogłosił) będzie później? Ja wolę poczekać na mój ulubiony, sprawdzony sklep modelarski gdzie terminy korelują z tym co ogłosił producent...
O ile rozumiem tutaj info ze sprawdzonego, pewnego sklepu, o tyle nie bardzo wałkowanie tematu różnych dziwnych aukcji, podczas gdy ten temat w sumie dotyczy stricte samego modelu.
 

Franc

Aktywny użytkownik
Reakcje
590 95 1
Ja właśnie rozmawiałem z Modelmanią i dziś dopiero dostali fakturę więc modele zjada prawdopodobnie w następny poniedziałek ( z uwagi na święta majowe ).
 

ALA

Znany użytkownik
Reakcje
1.301 23 0
Zadzwonił dziś do mnie sprzedawca ze sklepu, w którym się zaopatruję :) - "Kołomny"/"Lodówki" zajechały ;) . Modele ST44-1240 czekają w sklepie na odbiór :D !
Już odebrałem swój model w sklepie w Warszawie. Prezentuje się bardzo dobrze.
Ja właśnie rozmawiałem z Modelmanią i dziś dopiero dostali fakturę więc modele zjada prawdopodobnie w następny poniedziałek ( z uwagi na święta majowe ).
Do mnie także dzisiaj zadzwonił "sprzedawca ze sklepu, w którym się zaopatruję" i okazało się, że także dopiero dostał fakturę, więc modele będą nie wcześniej niż w czwartek.
Gdy dystrybutorem wyrobów Piko była firma Sk-Model, wszystkie sklepy dostawały nowości jednocześnie.
Obecny dystrybutor albo dzieli sklepy na lepsze i gorsze, albo ma taki "burdel", że nie ogarnia równoczesnej wysyłki.
W każdym razie trochę to nie fair jest!:mad:
 

Prezes TS

Expert
Ekspert
Reakcje
1.054 25 2
I już się cieszą !
I dorze, że tak !
I zapomnieli, że poręcze nie takie, stopień nie pomalowany, wycieraczki do bani, no a te światła - to porażka . . .
I po co to było utyskiwać ?
A teraz mało sobie modeli z rąk nie wyrywają i zazdroszczą tym, co kilka godzin wcześniej swój odebrali, eeeeech !
Spoko, wystarczy dla każdego.
Ja tego modelu nie kupię, nie moja epoka.
 

m_zntk

Znany użytkownik
Reakcje
11.618 177 14
I już się cieszą !
I dorze, że tak !
I zapomnieli, że poręcze nie takie, stopień nie pomalowany, wycieraczki do bani, no a te światła - to porażka . . .
I po co to było utyskiwać ?
A teraz mało sobie modeli z rąk nie wyrywają i zazdroszczą tym, co kilka godzin wcześniej swój odebrali, eeeeech !
Spoko, wystarczy dla każdego.
Ja tego modelu nie kupię, nie moja epoka.

Takie polskie piekiełko .....
 

mikl

Znany użytkownik
Reakcje
3.612 107 12
I już się cieszą !
I dorze, że tak !
I zapomnieli, że poręcze nie takie, stopień nie pomalowany, wycieraczki do bani, no a te światła - to porażka . . .
I po co to było utyskiwać ?
A teraz mało sobie modeli z rąk nie wyrywają i zazdroszczą tym, co kilka godzin wcześniej swój odebrali, eeeeech !
Spoko, wystarczy dla każdego.
Ja tego modelu nie kupię, nie moja epoka.
Spokojnie. Mamy tu na forum kolegę waloryzanta. Nie dość że poprawi te wszystkie "niedoskonałości", to jeszcze zrobi z niej super relacje fotograficzną!!
 

garou

Ostrzeżony
Reakcje
4.111 416 99
Dokładnie. Tak się jaracie jakby to był pierwszy model PKP ever:eek:
...może dlatego, że to pierwszy seryjny zmodernizowany ST44 w miniaturze :)
Ja zauważam, że tego typu "stare" maszyny, ale zmodernizowane i użytkowane do dziś na kolei mają w miniaturze swoje grono odbiorców-miłośników. Takie stare w nowym wydaniu. Można jechać po tym modelu, że to czy tamto nie takie, ale tak naprawdę to kawał fajnego modelu jest. Spodziewalibyście się kiedyś seryjnego modelu zmodernizowanego gagarina? Ja nie. Wyszło całkiem spoko. I ta cena.... :) (y)
 

hjugytf

Aktywny użytkownik
Reakcje
458 47 4
Przepraszam, ale czy temat zablokowało jakoś? Zmowa milczenia? Pochwalcie się proszę swoimi modelami i przemyśleniami, ocenami. Ja na swojego jeszcze muszę poczekać.
 

arturderby

Użytkownik
Reakcje
95 8 0
Reflektory zezy w zbliżeniu, na modelu wyglądają dobrze choć zdania są podzielone.
Jeździ cicho i płynnie, na razie przetestowałem w analogu. Oceniam model pozytywnie, podoba mi się też wykonanie wózków, nie widać blaszek przewodzących prąd, zdjęć modelu było dużo więc jaki jest każdy widzi.
20190430_094126 (2).jpg
 

Podobne wątki