• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

PIKO - modele lokomotyw serii SP45/SU45

pilu35

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#85
Wygląda fajnie, sporo detalu na dachu, żaluzje ładnie się odcinają, może być ładny model.
[DOUBLEPOST=1452692592][/DOUBLEPOST]Do tego reflektory jednak lepsze niż w siódemkach.
 

JRobert

Aktywny użytkownik
Reakcje
83 1 0
#86
Klosz stożkowy, nie ma namalowanej kropy. Trzeba poczekać na sesje bardziej dokładną. Ale wygląda nieźle :)
Nie tyle sesję, co bardziej model. Bo co to za buda? Niepomalowana, bez oznaczeń, niedokończona jakaś. Prototyp? Wesja alfa, beta? Przecież to nie to, co będzie zapakowane w pudełku i dostępne w sklepie. Za 2 miesiące kupimy, to obejrzymy i ocenimy.

Choć już teraz smakowicie wygląda... :)
 

garou

Ostrzeżony
Reakcje
4.111 416 99
#87
Nie tyle sesję, co bardziej model. Bo co to za buda? Niepomalowana, bez oznaczeń, niedokończona jakaś. Prototyp? Wesja alfa, beta? Przecież to nie to, co będzie zapakowane w pudełku i dostępne w sklepie. Za 2 miesiące kupimy, to obejrzymy i ocenimy.

Choć już teraz smakowicie wygląda... :)
To co widać na tych fotkach (oczywiście pomijając niepomalowanie) nie będzie się niczym szczególnym różnić od modelu finalnego, który w końcu ma się ukazać za zaledwie 2 miesiące. Reflektory będą więc takie jak widać na wstępnych fotkach. Podobnie jak kol. pilu35 i kilku kolegów wcześniej, także i ja uważam, że i tak lepsze niż w siódemkach :) Pozdrawiam.

PS. Spoko model. Ja czekam na epokę IV, ale to raczej nie w tym roku (i dobrze - budżetowo) :)
 

Merlin

Moderator Grupy BGM
Zespół forum
BGM
H0e
Reakcje
1.371 2 0
#92
A nikt nie zauważył braku gniazd sterowania wielokrotnego. Ciekawe ja będą wykonane i zamontowane... Nie widać żadnych dziur do ich montażu, może je pominęli? Oby nie...
 

Merlin

Moderator Grupy BGM
Zespół forum
BGM
H0e
Reakcje
1.371 2 0
#94
Faktycznie, co prawda ta niema i jest pierwsza (mój błąd). Natomiast kolejne zapowiedziane numery już mają :)
 

Engineer

Aktywny użytkownik
Reakcje
508 41 1
#99
Rzeczywiście, masz rację Karol.
Według Pana Bynia
Witam
Dane lokomotyw SP/SU45:


96300

Lokomotywa spalinowa
pasażerska, typ 301Db,
SP45-204
PKP, epoka Va
PDOKP GDAŃSK
MT. BYDGOSZCZ


96301

Lokomotywa spalinowa
uniwersalna, typ 301Db,
SU45-100
PKP Intercity, epoka VIa
PESA Bydgoszcz S.A.
Napr. rew. 31.03.2008


96302

Lokomotywa spalinowa
uniwersalna, typ 301Db,
SU45-079
Przewozy Regionalne, epoka VIa
Zakład Przewozów Regionalnych
POZNAŃ
PR Gdynia
Napr. rew.
17.06.09

Pozdrawiam i życzę Szczęśliwego Nowego Roku
To faktycznie pierwszy ukaże się model oryginału z rzeczonego zdjęcia.
I tak jak mówiłem, będzie to SP45, więc wszystko się zgadza (y)
 

Podobne wątki