• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

PIKO - modele lokomotyw serii SP45/SU45

Kudlaty

Aktywny użytkownik
Reakcje
683 22 1
Wielu producentów idzie na łatwiznę i tak jakość idzie w dół. Zobacz ostatniego Nurka Roco jaki badziew z silnikiem rodem z SM42 3 polowym , malowanie modeli UV w Roco, Piko, Acme i o zgrozo LS Models. Wagony Acme ostatnio wydawane z całą masą baboli. No faktycznie jest się z czego cieszyć. Może nie szanujesz swoich pieniędzy a ja tak bo ciężko muszę na nie pracować.
 

przemek tabisz

Znany użytkownik
Reakcje
875 60 10
Wielu producentów idzie na łatwiznę i tak jakość idzie w dół. Zobacz ostatniego Nurka Roco jaki badziew z silnikiem rodem z SM42 3 polowym , malowanie modeli UV w Roco, Piko, Acme i o zgrozo LS Models. Wagony Acme ostatnio wydawane z całą masą baboli. No faktycznie jest się z czego cieszyć. Może nie szanujesz swoich pieniędzy a ja tak bo ciężko muszę na nie pracować.

Było pytanie o jedną szybkę.

Mi w lutym w Wołowie z wysokości ok. 1,2 na parkiet hali spadła SP45-184 w pudełku.
I nie było tragedii, wypadły dwie i niestety zgubiłem jedną szybę czołową.
Zamówiłem w AMC i teraz nic nie widać.
Można, można tylko trzeba chcieć.

Kolego @Danielos filtr w czytaniu i clear contact.
 

garou

Ostrzeżony
Reakcje
4.111 416 99
Zdjęcie SU45-070 96313, kondensatora brak, miejsce jest. Zobacz załącznik 1023885
Podobnie jak kupujesz dedykowany dekoder dźwięku PIKO (w zestawie z dedykowanym do danego modelu głośnikiem sprzedają). Też kondensatora nie dołączają do tych dekoderów. Kupiłem kilka takich oddzielnie to wiem. To chyba trzeba sobie we własnym zakresie go kombinować. Później rzucę okiem czy przynajmniej w instrukcji jest info jaki kondensator polecają i gdzie go konkretnie na płytce dolutować bo też o tym myślałem.
 

Podobne wątki