• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Model fabryczny PIKO - modele lokomotyw serii EU06/EU07/EP07/EP08

tulip

Aktywny użytkownik
Reakcje
152 1 0

m_zntk

Znany użytkownik
Reakcje
11.612 177 14
EP08-006 po liftingu. Wymieniłem reflektory, płytki oświetlenia, pomalowana kabina, trąbki oryginalne od piko z nawierceniam dziurek, spatynowany dach tak aby wyglądał na 3-4 lata eksploatacji, pudło w miarę czyste bo w końcu pudła są myte.

227.jpg
 
Ostatnio edytowane:

Engineer

Aktywny użytkownik
Reakcje
509 41 1
Ekspozycja delikatnych, miniaturowych modeli na betonowych (lub innych) traktach pieszych, nie jest chyba najlepszym i zbyt przemyślanym miejscem... Jeśli w ogóle o myśleniu cokolwiek tutaj można mówić.
Co takie coś ma na celu nie wiem, ale takich "profesjonalnych" sprzedawców będę omijał szerokim łukiem.
Amatorów i handlarzy z portalów aukcyjnych, nastawionych tylko na zysk, jestem w stanie zrozumieć, ale... sklep(?) , w dodatku
pod patronatem PIKO???o_O
Sprzedawcy się pomylił chyba towar, albo poprzedni asortyment tego sklepu to były kartofle, albo artykuły budowlane.
Te "zabawki" na zdjęciu pokazanym na profilu PIKO na FB, kosztują dużo więcej niż kartofle i więcej niż zabawki (także do piaskownicy) dla dzieci poniżej...
Mam nadzieję, że nie trafią te modele do sprzedaży i wzbogacą kolekcję sprzedającego...
No chyba że pójdą po 49,- złotych, to biorę i odwołam to co napisałem, bo tyle akurat kosztują te droższe i ładne modele ciężarówek dla dzieci,
które są skonstruowane do takich ekstremalnych nawierzchni i zabawy.

Sorry za off-top, ale dla mnie takie coś jest skandaliczne, bo ktoś, nieświadomy niczego, to na pewno kupi.

PIKO Polska.JPG

https://www.facebook.com/PIKO.Model...906033469405/1033906046802737/?type=3&theater
zabawki do piaskownicy.jpg
https://hurtowniazabawek.pl/files/foto_add_big/foto_add-11502.jpg


wader-tir-volvo-ciezarowka-naczepa-wywrotka.jpg
http://www.zabawki-alwernia.pl/chlopiece/61-wader-tir-volvo-ciezarowka-naczepa-wywrotka.html
 

Remaj12

Znany użytkownik
T M M
Reakcje
4.590 71 19
Ekspozycja delikatnych, miniaturowych modeli na betonowych (lub innych) traktach pieszych, nie jest chyba najlepszym i zbyt przemyślanym miejscem... Jeśli w ogóle o myśleniu cokolwiek tutaj można mówić.
Co takie coś ma na celu nie wiem, ale takich "profesjonalnych" sprzedawców będę omijał szerokim łukiem.
Amatorów i handlarzy z portalów aukcyjnych, nastawionych tylko na zysk, jestem w stanie zrozumieć, ale... sklep(?) , w dodatku
pod patronatem PIKO???o_O
Sprzedawcy się pomylił chyba towar, albo poprzedni asortyment tego sklepu to były kartofle, albo artykuły budowlane.
Te "zabawki" na zdjęciu pokazanym na profilu PIKO na FB, kosztują dużo więcej niż kartofle i więcej niż zabawki (także do piaskownicy) dla dzieci poniżej...
Mam nadzieję, że nie trafią te modele do sprzedaży i wzbogacą kolekcję sprzedającego...
No chyba że pójdą po 49,- złotych, to biorę i odwołam to co napisałem, bo tyle akurat kosztują te droższe i ładne modele ciężarówek dla dzieci,
które są skonstruowane do takich ekstremalnych nawierzchni i zabawy.

Sorry za off-top, ale dla mnie takie coś jest skandaliczne, bo ktoś, nieświadomy niczego, to na pewno kupi.

Zobacz załącznik 643224
https://www.facebook.com/PIKO.Model...906033469405/1033906046802737/?type=3&theater
To nie są modele z tego sklepu tylko modele należące do przedstawiciela PIKO w Polsce. Są to modele prezentacyjne, które otrzymał, aby je zaprezentować w Sosnowcu, a po wystawie także w wielu sklepach w całej Polsce. Takie modele prezentacyjne pozostają na stanie firmy PIKO Polska i nigdy nie trafiają do sprzedaży. Żaden ze sprzedawców, także ze sklepu PITSTOP w Warszawie nie stawia sprzedawanych modeli na chodniku.
 

Remaj12

Znany użytkownik
T M M
Reakcje
4.590 71 19
Właśnie dowiedziałem się, że istnieje taki sklep w moim mieście.
Byłem w nim z kolegą w 2017 roku. Faktycznie, tak jak napisał @Arturos - sklep ma w ofercie bardzo różnorodny asortyment, ale wówczas, gdy byliśmy w sklepie mój kolega znalazł tam dawno wyprzedany model, na którym mu zależało, więc wyszedł zadowolony. Swoją drogą jak będę w okolicy to się tam wybiorę - też czegoś szukam, może jeszcze będą mieli.
 

Podobne wątki