• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Model fabryczny PIKO - modele lokomotyw serii ET22

Grześka

Aktywny użytkownik
MSMK
OKMK Piętrusek
Reakcje
158 6 0
Takie pytanie do panów forumowiczów. W związku z tym iż PIKO wykonało na jednej formie trzy numery i różnica jest tylko reflektorów i buforów
,( wcześniej ktoś napisał ,że na jednej formie wyciągają ile się da malowań i drobnych przeróbek), czy ktoś będzie się podejmował przeróbki budy na te pierwsze numery od 001? Chodzi o boczne ściany i zawieszenie pudła.
Mam tak przebudowaną ET22-084 przez OSTBAHNA, żaluzje, okna, wieszaki belki bujakowej itp
 

garou

Ostrzeżony
Reakcje
4.111 416 99
Wie ktoś może jakie kolejne egzemplarze ET22 Piko planuje wypuścić po ET22-243?
A niby skąd? Skoro PIKO nic nie podało....
Podobne pytanie mógłbym zadać o ET41... słowem - wielka niewiadoma. Można tylko wróżyć.
Próbowałem podpytywać w PIKO, ale odpowiedzi jakie się uzyskuje są w stylu: "nowe modele planowane są w przyszłości". Żadnych konkretów, numerów, przydziałów. Jeśli już coś jest wiadomo, to konkretnie PIKO podaje to zwykle, np. w ulotkach zamieszczanych na swoich stronach internetowych i profilu na FB. Trzeba po prostu cierpliwie czekać.
 
Reakcje
10 1 0
A niby skąd? Skoro PIKO nic nie podało....
Podobne pytanie mógłbym zadać o ET41... słowem - wielka niewiadoma. Można tylko wróżyć.
Próbowałem podpytywać w PIKO, ale odpowiedzi jakie się uzyskuje są w stylu: "nowe modele planowane są w przyszłości". Żadnych konkretów, numerów, przydziałów. Jeśli już coś jest wiadomo, to konkretnie PIKO podaje to zwykle, np. w ulotkach zamieszczanych na swoich stronach internetowych i profilu na FB. Trzeba po prostu cierpliwie czekać.
Rozumiem, dlatego pytam grzecznie.
Bardziej w esencji miałem na myśli czy ktoś podejrzewa jakie będą kolejne malowania, bo patrząc przez pryzmat ilości wypustów poprzednich typów lokomotyw można raczej założyć, że takowe się pojawią.
 

Grześka

Aktywny użytkownik
MSMK
OKMK Piętrusek
Reakcje
158 6 0

Załączniki

Jacek765

Znany użytkownik
GGM
SMK Katowice
NAMR
Reakcje
3.272 61 2
A można by prosić Kolegę żeby załączyl zdjęcia bo linki do zewnętrznych serwisów z czasem się dezaktualizuja. Poza tym nie każdy chce korzystać z FB.
 

Podobne wątki