• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Model fabryczny PIKO - modele lokomotyw serii ET22

garou

Ostrzeżony
Reakcje
4.111 416 99
#70
ciekawe jakie będą minusy tego modelu....:ROFL:
Gdyby się nad tym głębiej zastanowić, to w sumie to "minusowanie" nie jest takie złe - podobnie jak "plusowanie". Przynajmniej jest o czym pogadać na forum, a mniej znający się na sprawie mają lepszy ogląd co w trawie piszczy :) Sam narzekam czasem to nie będę się teraz wybielał :)
Z drugiej strony też tak jest, że (poczytaj o ST43 MTB) jak ktoś szanowany i znany z dokonań na forum napisał, iż model jest do bani (nie wart zakupu), to da się zauważyć, że za nim większość też gremialnie narzekać zaczęła. Teraz już większość forum wie, że ST43 od MTB jest be... a mimo to pojawiają się tu foty tego modelu poszczególnych użytkowników forum - czyli, że są mimo to i tacy, co jednak kupują.
Generalnie chcę napisać, że pisanie o minusach i plusach jest dobre - oraz prostowanie tych ocen - bo daje pełny ogląd na dany model. Więc ja bym się z tego tak nie podśmiewał, choć rozumiem, że męczące jest tzw. nagminne narzekanie :D
 
Ostatnio edytowane:

garou

Ostrzeżony
Reakcje
4.111 416 99
#73
Już nie mogę się doczekac IV-o epokowego. Mam nadzieje, że z jedno malowanie takie wyjdzie w przyszłym roku. Już w takiej formie świetnie się prezentuje. Wyobrażam go sobie z dwoma głośnikami w środku / o ile sie zmieszczą/.
 

teigrekty2

Znany użytkownik
NAMR
Reakcje
3.913 111 7
#74
Bardzo ladny model. Widac nawet zalamania na pudle, gdzie sciana boczna zweza sie w kierunku sciany czolowej. Wedlug zdjec jakie podal Kolega "telewizor11" zadbali o okno boczne maszynisty, idace pionowo w stosunku do pochylonej gornej czesci sciany bocznej;). Troche dziwne rozwiazanie wycieraczek, ale podobaja mi sie ramki okien czolowych.
 

SzymonZ

Aktywny użytkownik
Reakcje
44 50 67
#77
zapowiada się super...poza światłami bo wyglądają jak w siódemce. Kto wyjasni w czym jest cholera techniczny problem żeby te reflektory zrobić jak sm albo nasi co robis replacement do siodemek piko? To takie wyzwanie techniczne?

pozdro
 

karol_mar

Znany użytkownik
Reakcje
64 1 0
#80
zapowiada się super...poza światłami bo wyglądają jak w siódemce. Kto wyjasni w czym jest cholera techniczny problem żeby te reflektory zrobić jak sm albo nasi co robis replacement do siodemek piko? To takie wyzwanie techniczne?

pozdro
Wyglądają jak w Fiacie, w siódemce były dużo gorsze, moim zdaniem takie są akceptowalne w seryjnym modelu.
 

Podobne wątki