• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

PIKO - modele lokomotyw serii ET22

krzysieksn61

Aktywny użytkownik
Mam pytanie do fachowców, jaka siła i przebicie powoduje, że wychodzą dwie ET22 z Piko w numeracji 12 sztuk od siebie czyli 259 i 271 !!! I co gorsza obie z MD Łódź Olechów, przynajmniej obie tam pracowały !
Dlaczego nie może wyjść ET22 z innej szopy też z wiadrami, ale np MD Skarżysko Kamienna miała ich mnóstwo począwszy od 001, w dodatku mamy czteroczłonowego piętrusa ze Skarżyska do którego jest dopasowana tylko SP42-037 zresztą kociołek, który większość życia przejeździł w MD Racibórz ale to już odrębny temat.
Albo chociażby coś z Bydgoszczy, która odziedziczyła z MD Skarżysko sporo ET22 jak wycofała ostatnie ET21.
Ogólnie mówiąc pole do popisu jest nie wyobrażalnie wielkie !!!!!
Dodam jeszcze moje fotki ET22.
ET22-259 w hali CT Wrocław Brochów 16.03.2010
ET22-259 WROCŁAW BR..JPG

ET22-271 wjeżdża z poc. towarowym od strony Lubina Grn., Raszówka 27.08.2010
ET22-271 RASZÓWKA.JPG

ET22-357 na terenie CT Bydgoszcz Wschód 30.07.2008
ET22-357 BYDGOSZCZ WSCH..jpg

czacza

Aktywny użytkownik
Et22-271 będzie z przydziałem Ostrowskim - czyli Zakład Taboru Ostrów Wielkopolski. To zapewne ukłon wdzięczności za udostępnienie loków do pomiarów, bo to właśnie w Ostrowie Panowie z PIKO mierzyli byka :)