• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Model fabryczny PIKO - modele lokomotyw serii ET22

Elvis

Znany użytkownik
Reakcje
1.685 62 3
@zdeniu Koszt dekodera z głośnikiem 329 zl. @EC45 Z tego co mi wiadomo to jest to odrębna firma. @Andrzej Harassek dekoderami tymi handluje Artur Dębski EBM Sp. z.o.o.
Zobacz załącznik 518239
@Elvis światła podstawowe Plus manewrowe , oświetlenia kabin osobno ale nie wiem jak powyżej 20 jest bo mam multimausa . Głośnik nie pasuje tam gdzie powinien ale podobno jest lepszy niż okrągły
Co z czerwonymi, z oświetleniem przedziału maszynowego, samoczynnym wyłączaniem się świateł głównych i czerwonych przy załączeniu manewrowych, co z podtrzymaniem napięcia. O zmiennych manewrowych nie wspominając?
 

puszo

Aktywny użytkownik
Reakcje
214 3 3
Światła czerwone zmienne kierunkowo . Napewno nie ma manewrowych zmiennych kierunkowo, bo to już się wiąże ze zmianą płytki elektronicznej. A o pozostałe funkcje powyżej 20 mogę zapytać dziś Pana Artura bo będę z nim rozmawiał
Ruszając powoli lokomotywą w pewnym momencie zaczyna byc słychać charakterystyczne wycie, które powoduje uczucie rozpedzania ciężkiego składu. Bardzo mi się to podoba, jest to dość realistyczne .
 

Elvis

Znany użytkownik
Reakcje
1.685 62 3
Światła czerwone zmienne kierunkowo . Napewno nie ma manewrowych zmiennych kierunkowo, bo to już się wiąże ze zmianą płytki elektronicznej. A o pozostałe funkcje powyżej 20 mogę zapytać dziś Pana Artura bo będę z nim rozmawiał
Ruszając powoli lokomotywą w pewnym momencie zaczyna byc słychać charakterystyczne wycie, które powoduje uczucie rozpedzania ciężkiego składu. Bardzo mi się to podoba, jest to dość realistyczne .
Żeby zmieniać manewrowe kierunkowo nie jest potrzebna wymiana płytki. Osoby, które nabyły model z dźwiękiem w SM Rybnik mogą to potwierdzić. A co z przedziałem maszynowym i UPS'em?
 

Krzysztof Fiałka

Znany użytkownik
FREMO Polska
KSK Wrocław
Reakcje
1.082 19 0
A jam mam pytanie o światła manewrowe Tb1, zmieniają się w zależności od kierunku jazdy?
[DOUBLEPOST=1510646554,1510645997][/DOUBLEPOST]Ok, załadowały się wszystkie odpowiedzi, wszystko jasne.
 

Wyrwiząb

Aktywny użytkownik
KKMK
Reakcje
329 14 1
Uściślając, o czym już pisałem, diorama jest autorstwa mojego kolegi Olafa Sroczyńskiego, który moim zdaniem jest jednym z lepszych modelarzy w Polsce. Rampa została wykonana ze spienionego pcv o grubości 3mm, a wszelkie pęknięcia i rysy są dosłownie wydłubane ręcznie... mówiłem że to wielki człowiek i gdy opowiada o różnych technikach pokazując swoje modele to czuję się jak niedorozwinięty przy nim.
 
OP
OP
KacperWKK

KacperWKK

Aktywny użytkownik
Reakcje
249 32 8
Uściślając, o czym już pisałem, diorama jest autorstwa mojego kolegi Olafa Sroczyńskiego, który moim zdaniem jest jednym z lepszych modelarzy w Polsce. Rampa została wykonana ze spienionego pcv o grubości 3mm, a wszelkie pęknięcia i rysy są dosłownie wydłubane ręcznie... mówiłem że to wielki człowiek i gdy opowiada o różnych technikach pokazując swoje modele to czuję się jak niedorozwinięty przy nim.
Ciekawe porównanie ale ja określiłbym jako "Nieświadomy" gdyby zwykły pożeracz Baltonowskiego wiedział jakie techniki stosował Matejko przy obrazie "Bitwy" określiłbym by to mianem "To jest Nienormalne " :)
 

koland

Aktywny użytkownik
Reakcje
465 1 0
Mam pytanie do znawców będących na bieżąco z nowościami. Czy są jakieś informacje o wydaniu w najbliższym czasie modelu Et22 z IV epoki?
 

Podobne wątki