• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Model fabryczny PIKO - modele lokomotyw serii ET21

DRACULA

Znany użytkownik
Reakcje
2.787 266 41
#18
Najważniejsze że ET21 najpiękniejszy elektrowóz Świata jest już wyprodukowany i to co najmniej na bardzo dobrym poziomie !
Przez markowego wielkoseryjnego producenta . Za 8 tygodni zawita do naszych lokomotywowni i gablot.

I czai się już pytanie ... "w 2021r EP09 ? czy SM31 ? a może Ol49 ? ... na które poznamy odpowiedź już za zaledwie 9 tygodni ...
Piko w natarciu ! (y)
A dr. Rene powinien być noszony na rękach ! ;)
 

śledź

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
1.691 58 9
#20
Najważniejsze że ET21 najpiękniejszy elektrowóz Świata jest już wyprodukowany i to co najmniej na bardzo dobrym poziomie !
Przez markowego wielkoseryjnego producenta . Za 8 tygodni zawita do naszych lokomotywowni i gablot.

I czai się już pytanie ... "w 2021r EP09 ? czy SM31 ? a może Ol49 ? ... na które poznamy odpowiedź już za zaledwie 9 tygodni ...
Piko w natarciu ! (y)
A dr. Rene powinien być noszony na rękach ! ;)
Książe Ciemności chwali Piko, ja piernicze, aż tatuaże mi spadły.
A może czegoś nie zrozumiałem. Hmm, chyba trzeba szklaneczkę napełnić.
 

Podobne wątki