• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Pietras Lohr-y - autotransporter-y

wrocek

Znany użytkownik
Reakcje
3 0 0
#21
Wszystkie lohry zasługują na docenienie. Mietek Willego jest fajny sam w sobie z racji samej firmy, na marginesie to chwałę bo też mam ;) Najbardziej podoba mi się Man z pierwszej prezentacji (y)
 

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.813 40 1
#28
Świetne modele pokazałeś,(y) aczkolwiek ich ilość prezentacji w takim tempie nie pozwala się skupić dokładnie na jednym i powoduje, że ocena jest pobieżna.
Co do kontynuacji wątku to pożyjemy i zobaczymy ale w tej kwestii podzielam zdanie Maćka ;)
 

Korzonek

Aktywny użytkownik
Reakcje
130 0 0
#30
Jeden z moich ulubionych wątków na forum :) Kocham transport samochodów :) Wszystkie Wasze lohry są rewelacyjne.
Jak dla mnie wygrywa oczywiście MAN. Świetna waloryzacja. Będę musiał pomyśleć o takiej dla mojego.

P.S Coś ten Crafter ostatni chyba na szybko ładowany :)
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
#31
Ciekawy kierunek tworzenia kolekcji. Autotransportery wszelakiej maści to coś bardziej skomplikowanego i niebanalnego, w porównaniu do klasycznych zestawów, a i Herpa oferuje w tym temacie coraz więcej. Osobiście również posiadam żółtego TGXa XXL i moim zdaniem to jeden z najciekawszych składów z Lohrą jaki do tej pory wyszedł. Pomimo że nie ma żadnych fajerwerków i właściwie jest Manowską reklamówką.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody ciężarowe 32
Samochody ciężarowe 10

Podobne wątki