• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Pierwsze moduły.

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

DarekW

Znany użytkownik
Też mam ten most i o ile pamiętam jest to chyba Faler ale dawno go kupowałem, więc mogę się mylić.
Mała uwaga na jego temat, nie posiada on klasycznych przyczółków i trzeba je dorabiać. Oczywiście własna inwencja wskazana. Poniżej zdjęcie, jak ja to zrobiłem.
I jeszcze jedno, u mnie górna część okratowania mostu jest zdejmowana, by umożliwić swobodne czyszczenie torów.
Powodzenia w pracach jak na razie wygląda obiecująco.

Załączniki

OP
OP
patryk96

patryk96

Znany użytkownik
Wstawiam zdjęcia świeżo skończonej strażnicy,która będzie stała koło przepustu.

Załączniki

Kris

Znany użytkownik
Patryk: podzielam zdanie kolegów, co więcej: każdy będzie chciał przejechać się taborem po Twoich modułach-ja też :D
REWELKA & SZACUN :!: Czekamy na więcej!

To prawda. Jest to wyjątkowy talent i trzeba go pielęgnować. :D jeszcze nie raz nas czymś nowym i własnym zaskoczy :shock: :D Ja chyba U Patryka zmówię takich kilka taczuszek, bo do parowozowni będzie jak znalazł :p .

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.