• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

pierwsze kroki z modelami - piter_wxc

piter_wxc

Znany użytkownik
Reakcje
68 0 0
#1
Witam,
dziś odsłona moich pierwszych wypocinek w skali 1-24. Na razie po prostu badam teren i po swojemu próbuję sił z tymi większymi cacuszkami. Temat zacząłem "lizać" nie dawno i patrząc na inne fora można się nieźle zmasakrować jakością niektórych modeli, nie mniej jednak próbować wolno wszystkiego... Przy okazji trzeba będzie nauczyć się kilku innych umiejętności, bo te modele mają cholerny potencjał i czasami nie wybaczają pomyłek.

1) Toyota Celica 1600 GT / Hasegawa 1-24
Model sklecony przez ostatni tydzień, nie robiłem malowania według instrukcji gdyż na jakimś forum widziałem właśnie w takiej wersji i zupełnie mi nie odpowiadał.
24-2013-01.jpg

24-2013-02.jpg

24-2013-03.jpg

24-2013-04.jpg

24-2013-05.jpg

24-2013-06.jpg


pozdr.
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.671 67 1
#3
Fantastyczny model wyszedł , a znając Twój potencjał to za parę miesięcy dopiero będą cudeńka w pomniejszeniu . Kolor niczym żywcem z jaguara zdjęty .