• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Pierwsze budynki N

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.474 33 0
#4
No to czekam. Modele budynków od Piko w Nce zawsze mi się podobały....może jakiś postawię u siebie na dioramie.
 
OP
OP
P

Paweł76

Użytkownik
Reakcje
27 0 0
#7
Cały budynek malowany był farbą humbrol 28 , następnie cegły metodą suchego pędzla hubrol 100, nastepnie czarna plakatówka w fugi cegły według swojego wyczucia.Najlepsze na koniec stosowałem to w budynkach ho ,brałem popiół z pieca taki przesiany i wcierałem miękkim pędzlem na lekko wilgotną farbę.Z tego budynku nie jestem do końca zadowolony ponieważ sam plastik jest dziwny do malowania itp,dlatego kupuje teraz budynki Auhagena ewentualnie fallera.
 

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.474 33 0
#8
Pawle a możesz następnym razem wrzucać fotkę treści, a nie tego co wkoło....tu przykład. Wykadruj foto i dodaj do posta.
20190305_201541.jpg
A i postaraj się aby też cały model był w słoncu...to takie drobnostki, ale potem sięje lepiej ogląda.

Budynek ładny. Brakuje mu otoczenia tylko :)
 

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.474 33 0
#10
Na pewno Ci się uda ;) Fotki też dawaj lepsze i zwłaszcza z tematem o którym mowa ;)

BTW.... czekam na fotki tego co za oknem ;)
 
OP
OP
P
Reakcje
27 0 0
#11
Witajcie

Mam problem z malowaniem cegiełek budynków z nowej linii Auchagena.
Czy ktoś może podzielić się techniką malowania tych cegiełek.linie podziału cegiełek po pomalowaniu wygląda jak rąb.Nie mam teraz fotek bo cały czas zmywam te malowidła.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Budownictwo i pozostała infrastruktura 1
Budownictwo i pozostała infrastruktura 1

Podobne wątki