• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

H0 Pierwsza większa makieta - Posterunek odgałęźny...

Marqus

Moderator Poznańskiego Klubu Modelarzy Kolejowych
PKMK
*) Po prawej może być w przyszłości dobudowany przystanek osobowy poprzedzony pełnym trapezem, który uzupełni brakujące relacje, a pociągi mogą śmigać bez znacznego ograniczania prędkości
I teraz cały plan z semaforami "strzelił w łeb" :p
Trzeba będzie rozplanować od nowa z wykorzystaniem pięcio komorowych. ;)
Ale z tym poczekamy do ostatecznej wersji. :p

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
A może zamiast kombinować jak zaprzęg artyleryjski na piasku,po prostu przeglądnąć bazę kolejową i wziąć wzór z rzeczywistości.
Mój projekt jest przecież praktycznie taki, jak ten pierwszy z serii od kolegi stare tory, tyle, że trapez jest odwrócony, co nie zmienia praktycznie niczego.

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Ale treść wpisu sugeruje, że kombinowali ci, którzy proponowali swoje rozwiązania (zresztą nie tylko ja), a nie obserwatorzy naszej dyskusji.

stare tory

Znany użytkownik
KKMK
Nie przekonuje mnie rozwiązanie.......
.......Czy to zgodne z rzeczywistością? Nigdy nie spotkałem się z takim układem.
No faktycznie nie byłem zbyt dokładny,w przyszłości się poprawię,głównie odniosłem się do powyższych fragmentów wypowiedzi.
I żebym nie został opacznie zrozumiany nie miała to być złośliwość tylko próba podpowiedzi i przypomnienia w jednym.