• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Pierwsza parowozjada z MICRO świata METAlu i KITu

K

Konrad 0

Gość
#1
Witam wszystkich serdecznie.
Oto kilka zdjęć z pierwszej (suto wystawionej razem z kolegą Corwinem) parowozjady,
na której prym wiodą Micro Metalowe Kity w ilości 12 egzemplarzy.
Wśród nich rarytasy: 2 z 5-ciu zielonych Ol12-7 (jedna Corwina) oraz 1 z 5-ciu Pn11-8 z niebieskim kotłem.
Niektóre (a szczególnie podwójne) maszyny są ze zbiorów kolegi Corwina.
Wśród dostojników także okazy z najwyższych półek: Ol49-2 Tololoko oraz doskonałe przeróbeczki Fenix'a
z Kaczajewa
: piękny sztywniaczek Ty2-50, Ty2-1061, Ty1, OKl2-9 oraz jedna pozycja z LokoModel: oliwkowa Pd5-9. No i jeszcze wpadła oliwkowa Pt31 z Brawy.
Ta relacja jest jednorazową galerią zdjęć, nie mniej w przyszłym roku zaprezentuję kilka nowych modeli z Micro MetaKit / FeinMechanik i oczywiście warte grzechu następne przeróbeczki z Kaczajewa.
Pozdrawiam
P.S. oczywiście impreza na torciku z MICRO świata METAlu i KITu made by DanielLoko, Robert i Konrad (archico)
 

Załączniki

DB H0

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#3
No to już wiadomo dlaczego lokomotywownia to to 1/3 waszej makiety :p .Tam jest tego tak dużo, że mam wątpliwości co do tego czy nie jest za mała :devil:
 

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.987 15 2
#4
No naprawdę bardzo ciekawe. Szkoda, że na parowozik Tola mogą pozwolić sobie tylko nieliczni.
Wszystkie prezentują świetnie. A czego petuszka tak z boku stoi?
 
OP
OP
K

Konrad 0

Gość
#8
DB H0 napisał(a):
No to już wiadomo dlaczego lokomotywownia to to 1/3 waszej makiety :p .Tam jest tego tak dużo, że mam wątpliwości co do tego czy nie jest za mała :devil:
Pewnie, że za mała, więc kombinuję jak zrobić podwójną :D :D :D To by dopiero było ze 40 wachlarzy na dwóch obrotnicach lekko przenikających się wzorem z Altony...!!!
Misiek napisał(a):
Poproszę na zbliżenie "warty bierutowskiej" :!:
a proszę bardzo
 

Załączniki

Rafał G.

Znany użytkownik
Reakcje
3 1 0
#14
Panowie, to już trąca sadyzmem, błagam - nie znęcajcie się przynajmniej nade mną. Patrzę na te fotki i czuję wzrost ciśnienia połączony z oczopląsem. Zostawcie to S8 na inne lepsze czasy, może trafię w Totka...
 

FENIX

Znany użytkownik
Reakcje
3.288 248 30
#15
coś niesamowitego i ta Ol12 w russianprinceblue - mój faworyt .
nic nie mówicie o sterowaniu ,co było z adresami ,czy wszystkie lalki mogły na raz tańczyć , a co z polifonią dźwięków, zważywszy ,że większość je posiada ?
(ale załapałem się do grona..................)
 
OP
OP
K

Konrad 0

Gość
#16
DarekW napisał(a):
Choć czajniki to nie moja bajka, to prezentują sie zacnie.
Szkoda tylko, że je wywieźliscie do:
do naszych Ostpreussen, stacja będzie nazywać się Goldapp, czyli Gołdap. Przecież nasz torcik-zabaweczka jest z prus wschodnich...!!! A nasze PKP III-epoczne są tylko na występach gościnnych w latach 1925-1930, nawet panię są w długich kieckach :D
 
OP
OP
K

Konrad 0

Gość
#20
FENIX napisał(a):
wy tu o rzeczach przyziemnych ,a o najważniejsze czas spytać ,jakie trunki osuszyliście?
Nic nie poszło, bo czekamy na Ciebie i wtedy razem "popłyniemy".
e-lektryk napisał(a):
Piękne!!!!.... tylko ta Ola jakaś taka pokrzywiona, spadła wam na podłogę czy jak?
Corwin, TLLK (Tolo) proszę o komentarz.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 11
K
Tabor 6
Tabor 85
Tabor 24
Tabor 19

Podobne wątki