• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Pierwsza makieta

parowa111

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Witam, ostatnio zainteresowało mnie modelarstwo kolejowe. Wiem żeby aby być prawdziwym znawcą trzeba przeczytać całe forum, zdobyć mase doświadczenie itp. Jednakże na samym początku chciałbym się dowiedzieć ile może kosztować jak najtańsze wykonanie takiej makiety, jaka skala jest najtańsza, tory itd.
Nie chodzi mi o jednorazowe zbudowanie- i niech stoi, chciałbym zająć się tym jako hobby stopniowo rozbudowywać, z tym że najpierw muszę sie rozeznać finansowo żeby nie spocząc na miesiacu hobby.
Za wszelką pomoc bardzo dziękuję :)
 
Reakcje
157 1 0
#2
Najtańsza jest skala H0. Poszukaj na allegro albo w sklepach modelarskich jakichś zestawów startowych i już będziesz wiedzieć ile musisz mieć na start. Później poszukaj na allegro lub w sklepach modelarskich dodatkowych torów i całej reszty tj. szutry. trawy i takie tam. Na małą makietkę z dwoma lokomotywami około 1.5 tysiąca musisz liczyć.
 

Podobne wątki