• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Diorama Pierwsza dioramka od Pietrasa i Mateuszka

OP
OP
Pietras83

Pietras83

Znany użytkownik
Reakcje
3.069 15 3
#41
Super szkoda, że ja nie mam takich zdolności :) nie korci was by zrobić całą makietę ;)
Tak jak wcześniej pisałem, ostatnie 3 podstawki były zrobione z dzieckiem w ciągu 2 dni. Tu nie chodzi o zdolności, każdy je ma jeden większe drugi troszkę mniejsze, ale napewno trzeba spróbować. Kup materiały i zacznij od malutkiej podstawki. Jest wielu kolegów którzy Ci pomogą krok po kroku, jak zrobić dogę, drzewka, jaką kupić trawkę. Napewno sobie poradzisz...
Jeżeli chodzi o dużą makietę to może kiedyś jak będą odpowiednie finanse. Nie chciałbym rozgrzebać i zostawić. Marzy mi się dołączyć do projektu makiety modułowej do kolegów z forum, ale jeszcze nie ten czas muszę nabrać doświadczenia i kiedyś napewno będę chciał dołączyć do tak wspaniałego projektu.
 
OP
OP
Pietras83

Pietras83

Znany użytkownik
Reakcje
3.069 15 3
#49
Pomysły fajne pewnie z czasem je zrealizujemy, ale narazie w miarę możliwości czasowych będziemy się skupiać na budowie większej dioramy - projektu, a mianowicie salonu vw, audi, bmw lub wszystkich po koleji :) oraz rodzimej stacji ORLEN lub LOTOS.
Miała być stacja ARAL z ogromnym parkingiem na autobusy rejsowe
a74bf57e483da1141f3764958464.jpg
130482_03.jpg
images(3).jpg


Jednak orzełek w sercu mi na nią nie pozwala. Albo zrobię sam od początku tak jak potrafię albo poproszę któregoś z forumowych kolegów co by chciał pomóc przerobić stację ARAL na nasz Polski ORLEN lub LOTOS.
Pozdrawiam
 

Ciemny

Aktywny użytkownik
Reakcje
857 6 1
#50
Pomysły fajne pewnie z czasem je zrealizujemy, ale narazie w miarę możliwości czasowych będziemy się skupiać na budowie większej dioramy - projektu, a mianowicie salonu vw, audi, bmw lub wszystkich po koleji :) oraz rodzimej stacji ORLEN lub LOTOS.
Miała być stacja ARAL z ogromnym parkingiem na autobusy rejsowe
Zobacz załącznik 552086 Zobacz załącznik 552087 Zobacz załącznik 552088

Jednak orzełek w sercu mi na nią nie pozwala. Albo zrobię sam od początku tak jak potrafię albo poproszę któregoś z forumowych kolegów co by chciał pomóc przerobić stację ARAL na nasz Polski ORLEN lub LOTOS.
Pozdrawiam
Piotras! Buduj moduł do SMM w takiej tematyce, będziesz miał dwa w jednym, dla siebie "dioramę" a do wspólnej zabawy moduł z carsystemem! Wierzę w Ciebie! ;-)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#51
Zlot fanów BMW bardzo ciekawy. Rzeczywiście przydało by się tam parę figurek, to zdecydowanie ożywiło by scenkę.
Projekt ze stacją benzynową i salonem niemieckich samochodów bardzo ciekawy. Kibicuję. (y)
 

Korzonek

Aktywny użytkownik
Reakcje
130 0 0
#52
Pietras bardzo fajnie Wam to wychodzi. Ta stacja też za mną chodzi :) Kto wie, może z czasem stanie obok komisu :) Czekam na Wasze efekty :)
 
OP
OP
Pietras83

Pietras83

Znany użytkownik
Reakcje
3.069 15 3
#53
Pietras bardzo fajnie Wam to wychodzi. Ta stacja też za mną chodzi :) Kto wie, może z czasem stanie obok komisu :) Czekam na Wasze efekty :)
My chcieliśmy zrobić po jednej str. ze dwa lub trzy salony samochodowe - taki park sprzedaży niemieckich marek, w środku drogę dwupasmową w każdą strone i typowo po drugiej str stację najlepiej Polską plus duży parking :)
 
OP
OP
Pietras83

Pietras83

Znany użytkownik
Reakcje
3.069 15 3
#56
I kolejna budowa, tym razem ma to być salon Audi, proszę o komentarze bo w planach miał być zespół auto-salonów Vw, Audi, Bmw i stacja Orlen oddzielona drogą ekspresową. Niestety kupiliśmy za małą sklejkę, która jest na foto. Może macie jakieś pomysły ? Układ ?
20180224_184932_002.jpg
20180224_185034.jpg
20180224_185117.jpg
20180224_185609.jpg
20180224_185604.jpg
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.030 108 2
#59
Bardzo dobrze Wam idzie oby tak dalej, stację paliw jak masz tego Arala to trzeba przemalować na Orlena i po krzyku :)
 

Podobne wątki