• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Pierwsza diorama- komis samochodowy

Majniusz

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Witajcie. Zabrałem się za robienie mojej pierwszej małej dioramy. Wymyśliłem sobie komis samochodowy. Narazie tylko żwirek i mam zamiar dokupować elementy wystroju. Planuje typowy plotek zensiatki i bramę ale nie wiem czy gdzieś dostane takie coś? Może ktoś z Was ma? Co byście jeszcze tu widzieli?

 

Railways

Znany użytkownik
Reakcje
957 15 0
#2
Ciekawie się zapowiada. kilkanaście rodzajów ogrodzeń masz w sklepie modelmania.com.pl jak np.: ogrodzenie z drutem kolczastym: Ostbahn AH0-53. Następnie na allegro wpisz np.: Faller ogrodzenia czy Busch ogrodzenia też jest klika ciekawych propozycji. Sam mam dwie pozycje Faller z brama przesuwaną: Faller 180433; i Busch otwieraną z zasiekami: Busch 1019. Zostały one zakupione w sklepie w Anglii gaugemaster.com. Mają tam niesamowity wybór ale wiąże sie to z sporymi kosztami wysyłki.

Ten pierwszy wygląda tak:


Drugi tak:
 

Engineer

Aktywny użytkownik
Reakcje
518 41 1
#3
Modelmania jest godna polecenia, jak najbardziej(y). Możesz jeszcze sprawdzić w Rybniku. Kiedyś widziałem w sklepie ŚM Rybnik trochę takich bajerków,
w sumie to nawet sporo tego było i dość urozmaicony asortyment, a w dodatku nie drogo i dosyć dobrze wykonane.
Zawsze możesz ich zapytać, na pewno coś Ci pomogą, może doradzą.(y)
Tak na szybko poszukałem, takie coś znalazłem...
Może Ci się przydać.
http://www.swiatmodeli.com/szukaj.html/szukaj=płot/opis=tak/nrkat=tak/kodprod=tak

O resztę pytaj w sklepie, mogą mieć więcej rzeczy, albo skombinują pod Twoje potrzeby.:kawa:
[DOUBLEPOST=1479337044,1479336375][/DOUBLEPOST]P.S. Pomysł z komisem bardzo fajny i ...
...oryginalny (y)
Na dioramie nie rób tylko obok swojego komisu, zakładu blacharskiego, albo szrotu, bo nikt Cię nie będzie odwiedzał, a wręcz będą Cię omijać z daleka ;):LOL:

http://www.modelmania.com.pl/advanc...serwisowe=off&szukaj_keywords=ostbahn&x=0&y=0
 
Ostatnio edytowane:

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.827 386 20
#5
Ciekawie się zapowiada. kilkanaście rodzajów ogrodzeń masz w sklepie modelmania.com.pl jak np.: ogrodzenie z drutem kolczastym: Ostbahn AH0-53. Następnie na allegro wpisz np.: Faller ogrodzenia czy Busch ogrodzenia też jest klika ciekawych propozycji. Sam mam dwie pozycje Faller z brama przesuwaną: Faller 180433; i Busch otwieraną z zasiekami: Busch 1019. Zostały one zakupione w sklepie w Anglii gaugemaster.com. Mają tam niesamowity wybór ale wiąże sie to z sporymi kosztami wysyłki.
Chyba należy Ci się "złota łopata" za odkop tematu po roku. :D:D:D
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Pojazdy osobowe 40

Podobne wątki