• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Pierkowe polonusy.

kubamich1

Znany użytkownik
Reakcje
5 0 0
Pierek Mlekowita bardzo fajnie zrobiona mam nadzieję że planujesz kolejne modele wykonywać na jeszcze lepszym poziomie niż dotychczas .Wogóle fajnie że za tworzenie modeli się zabrałeś a nie tylko kolekcjonowanie Pozdrawiam.
 
OP
OP
pierek

pierek

Znany użytkownik
Reakcje
76 9 0
Witam dzisiaj za pokażę ;) model który wszyscy znają ale nie wypadało go nie mieć jako że Rico to już prawie kultowe modele.
Ten akurat najmniej polski ale akcent polskiej bandery na kabinie jest - to prawie polonik (choć prawie robi wielką różnicę) :gwizd:.

DSCN0195.jpg


DSCN0200.jpg


DSCN0202.jpg
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.845 386 20
Jeden z lepiej zrobionych modeli przez Herpę. Pięknie się prezentuje. Jednak model Ricko ma klasę pomimo dawnego wykonania.
 
OP
OP
pierek

pierek

Znany użytkownik
Reakcje
76 9 0
Człowiek jak siedzi na urlopie i nigdzie nie wyjedzie to mu do łba przychodzą różne pomysły i mnie przeszedł taki :):
Renault Major z herpy naczepa chłodnia z awm-u kalki z alegratki i se wyrzeżbiłem takiego pekaesiaka ;)
Wiem że Majorki jeżdziły w Pekaesie ale czy tak konfiguracja istniała to nie wiem -fantazja modelarska nie zna granic :D.

IMGP8231.JPG


IMGP8234.JPG


IMGP8232.JPG
IMGP8233.JPG


Zapraszam do komentowania tego ,,dzieła,,;)
 
Reakcje
10.765 67 1
Jak dla mnie rewelacyjnie :D Bardzo mi się podoba i trzeba się będzie kiedyś do kogoś zdolnego uśmiechnąć o podobną . Ja ostatnio widziałem zdjęcie podobnego zestawu , nawet agregat się zgadza , tylko naczepa była beż loga PEKAES-u .
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.845 386 20
Rzeczywiściw wyszła Ci "Modelarska fantazja". ;) Kalkę na drzwiach to dałeś z zamierzchłych czasów, jak jeszcze w PEKAES-ie jeździły Saviemy. Potem logo zmieniono i Fiaty oraz Volvo F89 miały już nowe logo. Poniżej przykładowe fotki z netu:
 

Załączniki