• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Pierkowe polonusy.

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.671 67 1
Kolejny na forum , i kolejny lekko inny . Dobrze że każdy się w niego zaopatrzył bo mało modeli w Polskich malowaniach . Podoba mi się to w jaki sposób pomalowałeś światła w naczepie . Wielu kolegów maluje na "kolorowo" , a przecież prawie każdy klosz jesz czerwono-biały
 

kacperR

Znany użytkownik
Reakcje
43 0 0
I tu zagościła... :D fajnie wygląda, a skoro każdy się w nią zaopatrzył to i ja się przyznam że u mnie też taka będzie :D.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.558 386 20
Bardzo fajnie, że podmalowałeś te światła. W takiej formie to wygląda dużo lepiej.
 

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.454 158 2
Scania staje się co raz to bardziej popularna..
Teraz to możemy już czekać na poważne przeróbki, doposażenia tego zestawu.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.027 108 2
I tym o to sposobem niedługo wszyscy będą mieli taka ładną Scanię , moja już u mnie czeka na podjęcie decyzji o zmianach.
[DOUBLEPOST=1425769713][/DOUBLEPOST]Świetny model gratuluję zakupu.
 
OP
OP
pierek

pierek

Znany użytkownik
Reakcje
76 9 0
Ostateczna moja wersja PCC

DSCN0187.jpg

DSCN0194.jpg


I moja wersja Mlekovity zainspirowana fotografią z netu starałem się jak mogłem (widziałem pod lupą :D) Piotrkowi Michałowi i Jarkowi i tak nie dorównam ale do Kuby może się zbliżyłem :D.


DSCN0218.jpg

DSCN0207.jpg

DSCN0214.jpg

DSCN0212.jpg
 
Ostatnio edytowane:

piter_wxc

Znany użytkownik
Reakcje
68 0 0
Czemu ciągnik za bogaty? Dorobił się pierek to może ciągnąć volviakiem nawet beczkę z szambem...
Mlekowita ładnie wyszła, fajnie ,że inna niż te pokazywane....i fajnie że własna.
A w tej Scanii to aż się prosi cała kabina aby ją pomalować od wewnątrz...bo wygląda jak wydmuszka...