• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Pierkolekcja ASG

OP
OP
pierek

pierek

Znany użytkownik
Reakcje
76 9 0
Witam,dziękuję za komentarze dzisiaj kolejny wynalazek ;) DAF z AWM-u jaki jest Wszyscy wiecie ale nie mogłem go nie mieć w gablocie ASG :).

IMGP0124.JPG


IMGP0127.JPG
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.765 67 1
Wujku Dziadku nie dramatyzuj bo akurat ta forma kabiny od AWM bardzo fajnie wygląda . Cieszę się że rodzina ASG jeszcze się powiększa :) Model bardzo fajny . Mam tylko pytanie czy tył naczepy taki już był , czy jednak dodałeś te odległościówki i ADR-a ?
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.862 386 20
ASG w każdej konfiguracji wygląda ciekawie, także i ten podoba mi się. Fajnie, że kolekcja stale się powiększa. (y)
 
OP
OP
pierek

pierek

Znany użytkownik
Reakcje
76 9 0
Oj dawno nic tu nie pokazywałem :eek: teraz postaram się nadrobić zaległości.
Scania 111 Wiking nic nadzwyczajnego ale trzeba było dokupić do kolekcji ASG :).

IMGP8594.jpg


IMGP8599.jpg
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.862 386 20
No i wreszcie Pierek wrócił do nas, po jakichś tam obcokrajowych wojażach. Model ciekawy i musiał być w Twojej kolekcji ASG, ale jakoś ostrość Ci na fotkach się rozjechała. ;)