• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Pierkolekcja ASG

pierek

Znany użytkownik
Reakcje
76 9 0
#1
Witam wszystkich pozytywnie zakręconych w skali 1:87 mam na imię Piotrek i jestem z Warszawy.
W tym temacie będę zamieszczał tylko modele spedycji ASG mojej ulubionej zresztą a oto ona:
DSCN0060.jpg
DSCN0496.jpg
DSCN0033.jpg
 
M

Maverick

Gość
#6
No to żeś pojechał po bandzie :eek:. Wspaniała kolekcja modeli w barwach ASG i tak dużo tych modeli pokazałeś za jednym razem, że nawet nie wiedziałem, że tyle w ogóle modeli w tych barwach istnieje;). Czyżbyś pokazał wszystkie ASG które masz aktualnie?
Najbardziej spodobało mi się 5 pierwszych "oldtimerów", po prostu są przecudowne(y). Pierek gratuluję takiej podkolekcji!
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.030 108 2
#7
Kolekcja naprawdę wspaniała, ciężko wybrać faworyta.
Mnie osobiście tak jak Maverickowi najbardziej podobają się klasyki, typu Scania Vabis , Volvo bunkier i pozostałe.
Gratuluję pięknej kolekcji.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#8
No to poszedłeś po całości... Świetna kolekcja. Widać, że ASG to pokaźna ilość wydanych maszyn. Też nie wiedziałem, że tyle ich jest w naszej skali. :eek:
Najbardziej podobają mi się oba stare bunkry. Gratuluję kolekcji.
 
M

Maverick

Gość
#13
No ten zestaw z tą naczepą i kontenerem wygląda na prawdę rewelacyjnie i zazdroszczę, że podobnego modelu nie ma w moich ulubionych barwach czyli Norcargo czy Bring.
 
M

Maverick

Gość
#15
No to flota ASG się rozrasta widzę na całego:) a co do ostatniej prezentacji to nie umiem wybrać faworyta bo każdy jest bardzo ładny.
Gratuluję takiej kolekcji i konsekwencji w jej tworzeniu.(y)
 
OP
OP
pierek

pierek

Znany użytkownik
Reakcje
76 9 0
#18
Oj dawno się tutaj nic nie działo ale i o modele ASG co raz trudniej został tylko ,,jebaj,,a tam ceny + wysyłka !!! :eek:.
To dzisiaj bunkierek Volvo F 89 herpa.

DSCN0327.jpg


DSCN0330.jpg


DSCN0337.jpg
DSCN0334.jpg
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#20
Bunkier bardzo fajny. Lubię tą ciężarówkę i w każdym malowaniu wygląda świetnie.