• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Piaskowy

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.290 459 29
#51
Dopiero dziś miałem szansę się pojawić na forum, a tu taka wiadomość. Nie wiem, co powiedzieć, po prostu straszny smutek. Nie znałem Kolegi Mariusza osobiście, nie wiem nawet, jak się nazywał i kim był w życiu prywatnym i zawodowym, ale wiem, że straciliśmy wielkiego znawcę i miłośnika kolei, który w dodatku chętnie się tą wiedzą z nami dzielił. Cześć Jego pamięci, niech spoczywa w pokoju...
 

Maxeus

Znany użytkownik
Reakcje
249 4 0
#53
Zawsze do ostatniej chwili człowiek wierzy, że to pomyłka i zaraz ktoś sprostuje tak smutną informację dziś ... jutro ... pojutrze zobaczymy się na forum lub na żywo, a tu jednak zgasło kolejne wartościowe życie ... dziękujemy Ci Kolego Piaskowy, że choć cząstkę siebie i swojej wiedzy zostawiłeś nam tu, na tym forum i kolejnym pokoleniom fascynatów kolei.
Nie znałem Cię osobiście, ale jak większość tu obecnych ceniłem.

Spoczywaj w pokoju. Amen. [']['][']
 

escobar

Znany użytkownik
Reakcje
137 3 0
#58
Dopiero dziś miałem szansę się pojawić na forum, a tu taka wiadomość. Nie wiem, co powiedzieć, po prostu straszny smutek. Nie znałem Kolegi Mariusza osobiście, nie wiem nawet, jak się nazywał i kim był w życiu prywatnym i zawodowym, ale wiem, że straciliśmy wielkiego znawcę i miłośnika kolei, który w dodatku chętnie się tą wiedzą z nami dzielił. Cześć Jego pamięci, niech spoczywa w pokoju...
http://katowice.gazeta.pl/katowice/..._parowoz_musi_miec_dom__bo_zzera_go_rdza.html