• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Piaskowy

SINYOU

Aktywny użytkownik
Reakcje
40 2 1
#84
Straszna wiadomość, kolega Piaskowy zawsze chętnie dzielił się swoimi informacjami, zbiorami, zawsze pomocny , to dzięki niemu mogłem zobaczyć fotki warszawskich wysokoperonowych ezt za co serdecznie dziękuję. Zastanawia mnie jedno, co stanie się z jego bezcennymi zbiorami, myślę że kolega Piaskowy życzył by sobie, by dalej były publikowane ku uciesze pasjonatów i by przetrwały kolejne 100 lat. Nie znałem Go osobiście, ale ogarnia mnie smutek....
 

Młodzikowski

Znany użytkownik
H0e
Reakcje
3.184 8 0
#85
Dopiero teraz czytam ten wątek - bardzo smutna informacja. Chociaż nie miałem okazji do osobistego poznania, zawsze podziawiałem Jego wiedzę i zgromadzone materiały.

Szczere wyrazy współczucia dla Rodziny.
 

Jarek

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#87
Wielkanoc - święto zwycięstwa życia nad śmiercią, radosne i jednocześnie skłaniające do zadumy, moment kiedy wspominam tych, których zabrakło przy świątecznym stole.
Koledzy Piaskowy i Pepej są nadal z nami, choć nie napiszą już nowych postów.
 
OP
OP
Jarząbek

Jarząbek

Znany użytkownik
Reakcje
1.581 73 0
#94
Bardzo lubiłem prowadzić z Kolegą Piaskowym króciutkie rozmowy, na moje jedno lub dwa słowa natychmiast odpowiadał odpowiednim zdjęciem.
A to już pięć lat ...
 

BoGneR

Znany użytkownik
Reakcje
2.272 28 2
#95
Mariusza znałem parę dobrych lat, bo jeszcze z czasów mojej działalności w Pyskowicach, a było to bodaj około 2003 roku. Imponował gigantycznym zasobem wiedzy i po zdobyciu swojego zaufania dzielił się nią i swoimi zbiorami na wiele sposobów. Niezwykle miło wspominam wizytę w jego domu, gdzie zechciał podzielić się swoimi skarbami. Miał wielkie plany m.in. na III tom kolei piaskowych nad którym pracował. Niestety przez te 5 lat od jego odejścia mam nieodparte wrażenie, że wiele pytań z dziedziny kolei przemysłowych, a już na pewno kolei piaskowych pozostanie bez odpowiedzi...