• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Piaskowy

Jarząbek

Znany użytkownik
Reakcje
1.581 73 0
#1
Nie wiem, w którym dziale umieścić tą wiadomość - ale chyba w tym, gdyż tutaj najczęściej gościł ze swoimi wspaniałymi fotografiami Prawdziwej Kolei.

Koledzy - dotarła do mnie przed chwilą straszna wiadomość . - Kolega Piaskowy nie żyje.


Żegnaj Kolego, .....
 
Reakcje
1.731 13 0
#5
Rany Boskie....:cry:. Co się dzieje z ludźmi,że tak szybko i nagle odchodzą....

Cześć Jego Pamięci..[*]

Nigdy nie zapomnę Jego rzeczowych i doskonałych wpisów, wielkiej wiedzy ,oraz nie spotykanych, wspaniałych fotodokumentów.........
Żegnaj Kolego Piaskowy...Jesteś zawsze dla mnie żywy wśród bezkresu kolejowej rzeczywistości....
 
Ostatnio edytowane:

ciekma

Znany użytkownik
FREMO Polska
KKMK
Reakcje
7 1 0
#6
Przecież wczoraj jeszcze zamieszczał tu zdjęcia. Mam nadzieję, że się zaloguje i napisze jakieś sprostowanie...
 

BoGneR

Znany użytkownik
Reakcje
2.374 28 2
#7
Chcących pożegnać Kolegę Mariusza informuję, iż pogrzeb odbędzie się w 29 listopada o godzinie 13:00 na cmentarzu w Rudzie Śląskiej – Goduli.
 

sluzbowo

Znany użytkownik
Reakcje
137 1 0
#9
Będzie mi bardzo brakowało Jego pięknych zdjęć i rzeczowych wpisów. Był dla mnie bardzo cennym źródłem informacji. Kolego Piaskowy, spoczywaj w pokoju!
 

baktrian

Aktywny użytkownik
Reakcje
171 3 0
#10
Wszystkim będzie brakowało,takim jak ja odwiedzających wątek i w milczeniu chłonących te piękne fotki i cenne informacje.Żegnaj nieznajomy,a jednak kolego...