• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Piaseczyńska kolejka

OP
OP
AdamG

AdamG

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#6
Planujemy zorganizowanie spotkania w szerszym gronie, oczywiście jak zima odpuści i poskładamy do kupy makietę. Chcielibyśmy, aby pojawili się miłośnicy H0, kolei, wąskotorówek,spalinówek,parowozów,itp, aby każdy mógł usiąść za sterami, pohulać swoim taborem po makiecie oraz celem zintegrowania środowiska i zapoznania się (grill, browarek...). Piotrek się ucieszy jak usłyszy, że doceniacie jego aktorskie zdolności:) Jak znajdziecie trochę czasu to zapraszamy. Michał i Daniel zawsze miło Was widzieć.

Adam
 

Fisz

Aktywny użytkownik
H0e
GGM
Reakcje
59 0 0
#9
Haha, a najbardziej zakręconego człowieka na wąskim torze to ledwie włosy za sprzęgiem pokazali... :D

Ostatnim razem będąc na stacji nie dotarłem do modelarni, obiecuję się poprawić i nadrobić zaległości..! :)
 

Kris

Znany użytkownik
Reakcje
2.285 41 5
#11
Planujemy zorganizowanie spotkania w szerszym gronie, oczywiście jak zima odpuści i poskładamy do kupy makietę. Chcielibyśmy, aby pojawili się miłośnicy H0, kolei, wąskotorówek,spalinówek,parowozów,itp, aby każdy mógł usiąść za sterami, pohulać swoim taborem po makiecie oraz celem zintegrowania środowiska i zapoznania się (grill, browarek...). Piotrek się ucieszy jak usłyszy, że doceniacie jego aktorskie zdolności:) Jak znajdziecie trochę czasu to zapraszamy. Michał i Daniel zawsze miło Was widzieć.

Adam
Dajcie znać, kiedy imprezka. Jak tylko możliwości pozwolą chciałbym przybyć :)
Wiadomo, że w dzisiejszych czasach zgrać większą ekipę może być trudno, ale miejmy nadzieję, że się uda.
:)
 
OP
OP
AdamG

AdamG

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#12
Spoko, jak tylko ogarniemy temat z zimowymi remontami makiety wystawię posta w dziale imprezy, mamy trochę torów do jazdy i pełną automatykę więc spokojnie będzie można poszaleć:)

Adam
 

dany

Aktywny użytkownik
Reakcje
2 0 0
#13
Czy planujecie imprezę zamkniętą? Czy przyjść może każdy nawet nie czytający forów modelarskich? Czy będzie zaproszenie na faceb?
Jaki manipulator trzeba posiadać? Jakiej długości skład można zaprezentować? Czy automatyka w pełni zastępuje rozklad jazdy? Czy istotny jest podział na epoki?
Czy można będzie na czas zabawy wysłać rodzinę w podróż wąskotorówką?
Czy przyjmujecie wstępne zgłoszenia żeby określić możliwości przelotowe makiety? Czy będzie można jeździć cały dzień czy tylko określoną ilość czasu?
Czy jest parking?
 
OP
OP
AdamG

AdamG

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#14
Spokojnie, hehehe makieta jeździ w automacie (wspominałem przecież) więc nic nie trzeba zabierać do sterowania, a spotkanie ma charakter towarzyski. Nie wiem, co mam koledze odpowiedzieć dopóki tego wszystkiego nie ustalę, na pewno nie ma mowy o rozkładzie jazdy gdyż załatwia to komputer, który za pośrednictwem programu steruje makietą, postawi się składy na torach i będą jeździły. Jak wspominałem wcześniej wszystko ustalimy i przekażemy w odpowiednim czasie.Teraz musimy skończyć zaplanowane roboty i uruchomić makietę!!
Adam
 

dany

Aktywny użytkownik
Reakcje
2 0 0
#16
To trzeba było się powstrzymać. bo w dalszym ciągu nie wiem czy parking jest czy nie. Parking to takie miejsce gdzie można zostawić samochód nie utrudniając ruchu innym użytkownikom dróg. Nie umiem tego zwięźlej i zrozumialej zdefiniować. Jest potrzebny dla przyjeżdżajacych samochodami.
 

Fisz

Aktywny użytkownik
H0e
GGM
Reakcje
59 0 0
#18
Ja z kolei chciałbym się zapytać, w którym z budynków mieści się modelarnia - zwiedziłem z Kucykiem niemal całą stację, a do was nie trafiłem - mógłbym prosić o wskazanie miejsca pobytu..? :D
 

WITKOIM

Znany użytkownik
Reakcje
27 0 0
#19
Ja z kolei chciałbym się zapytać, w którym z budynków mieści się modelarnia - zwiedziłem z Kucykiem niemal całą stację, a do was nie trafiłem - mógłbym prosić o wskazanie miejsca pobytu..? :D
a to drań, ten Kucyk .... nie pokazał (y);) Modelarnia mieści się w "budynku" gdzie jest kasa. Kasa jest bokiem do peronu, a idąc po prawej stronie kas, drugie drzwi po lewej jest modelarnia, zawsze jak jest przejazd kolejki jest wystawiane info na tablicy "Modelarnia". A drzwi stoją otworem wtedy i na drzwiach jest napis Modelarnia
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Linki 1
Linki 5
Linki 10

Podobne wątki