• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Pięćdziesiątek kilka.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.519 68 0
#1
Witam w moim nowym wątku, choroba postępuje a o lekarstwa ciężko.
Kupiłem pierwszy model na zasadzie "chcę spróbować z inną babą" ;)
Moje pierwsze wrażenia; ogromne i ciężkie toto, ponadto drogie, a w pudełku po samym koniu mieści się kilka gablotkowych ciągników z Herpy.
I to są przyczyny dla których dałem taki a nie inny tytuł wątku, bo tych pięćdziesiątek naprawdę będzie kilka, pół litra, no może góra 0,7, i to w długim czasookresie ;)
Na pierwszy ogień Scania od Maika Terpe, WSI, powody są dwa, ich pojazdy to takie dzieła sztuki na kołach, a tego modelu Herpa akurat nie śpieszy się wydać.

DSC_0176.jpg
DSC_0177.jpg
DSC_0178.jpg
DSC_0180.jpg
DSC_0187.jpg
DSC_0189.jpg
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.842 386 20
#5
Popieram Bartka. Model piękny, ale jego wielkość jest już niefajna. Natomiast patrząc na działania cenowe Herpy, to modele w tej skali wcale nie są takie drogie... ;)
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.519 68 0
#6
Tak Panowie..., cena i niekompaktybilna z kolejową skala to minusy tych modeli, dodam od siebie jeszcze wielkość opakowań na te modele.
W opakowaniu po gabarycie to można pewnie gitarę schować ;)
Z drugiej strony 1/43 to jeszcze większy model.